Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund met puntenverlies naar PSV

Borussia Dortmund met puntenverlies naar PSV

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft punten verloren in aanloop naar het uitduel van dinsdagavond met PSV in achtste finale van de Champions League. De nummer 4 van de Bundesliga bleef in de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg steken op een gelijkspel (1-1).

Niclas Füllkrug bracht Borussia Dortmund in de 8e minuut nog wel op voorsprong. Yannick Gerhardt maakte in de 63e minuut gelijk. Ian Maatsen, voormalig jeugdspeler van PSV, speelde de hele wedstrijd voor Dortmund. Donyell Malen zat de hele wedstrijd op de bank. Malen scoorde vorige week nog tweemaal tegen SC Freiburg (3-0). Hij verliet PSV in de zomer van 2021 voor Borussia Dortmund.

Jaden Sancho en Julian Brandt keerden terug in de basisformatie van Dortmund na blessureleed. Zij lijken klaar voor het duel van dinsdagavond in een uitverkocht Philips-stadion.

Onderbrekingen

Ook het duel tussen Wolfsburg en Dortmund lag regelmatig stil omdat supporters kleine balletjes op het veld gooiden. Duitse voetbalfans van veel clubs zijn al geruime tijd niet te spreken over het plan van de DFL, waarbij een investeerder een miljard euro gaat betalen. In ruil daarvoor gaat ongeveer 8 procent van de inkomsten uit de marketingrechten naar deze investeerder, met een looptijd van 20 jaar. De supporters vrezen dat hiermee "het unieke karakter van het Duitse voetbal overboord wordt gegooid".

Het Amerikaanse Blackstone, een van de mogelijke kandidaat-investeerders, haakte deze week af als mogelijke partner.

Meer uit Voetbal

Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

31 minuten geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

15 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

22 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden