Borussia Dortmund legt middenvelder Brandt vast tot medio 2026
DORTMUND (ANP) - Voetballer Julian Brandt heeft zijn contract bij Borussia Dortmund verlengd tot medio 2026. De 26-jarige middenvelder speelt sinds 2019 voor de club uit Dortmund die momenteel tweede staat in de Bundesliga.
"Julian heeft zich in het afgelopen jaar enorm verder ontwikkeld en bereidt regelmatig doelpunten voor", zegt sportdirecteur Sebastian Kehl. "Zijn gevoel voor gevaarlijke momenten op het veld gecombineerd met zijn technische vaardigheden en zijn creativiteit maken hem een waardevolle schakel in onze ploeg. Daarom speelt hij in onze plannen een belangrijke rol en zijn we blij dat hij besloten heeft verder te helpen bouwen aan de sportieve toekomst van Borussia Dortmund."
Brandt heeft 120 competitiewedstrijden en 27 wedstrijden in de Champions League gespeeld voor Dortmund. In de Bundesliga scoorde de Duitse international daarin 23 keer, in de Champions League was hij drie keer trefzeker.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
11 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
15 uur geleden