Borussia Dortmund houdt vertrouwen in trainer Sahin
DORTMUND (ANP) - Trainer Nuri Sahin van Borussia Dortmund hoeft nog niet te vrezen voor zijn baan. Volgens technisch directeur Sebastian Kehl zit de coach dinsdag weer op de bank als zijn ploeg een uitduel met Bologna in de Champions League speelt.
Borussia Dortmund leed vrijdag tegen Eintracht Frankfurt de derde nederlaag op rij (2-0). De club zakte naar de tiende plaats van de ranglijst, ver weg van de posities die komend seizoen recht geven op deelname aan de Champions League.
Sahin wilde het niet over zijn positie hebben. "Het heeft geen zin om daar iedere keer weer over te praten", zei hij. "Ik weet dat je als trainer moet presteren. Het gaat om goede resultaten. Zolang ik de kans krijg hier, zal ik altijd mijn uiterste best blijven doen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
14 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
16 uur geleden