Borussia Dortmund hard onderuit bij VfB Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de eerste nederlaag in de Bundesliga geleden. De ploeg van coach Nuri Sahin verloor met 5-1 bij VfB Stuttgart, vorig jaar de nummer 2 uit de Bundesliga.
Het duel was pikant door de moeizame overgang van aanvaller Serhou Guirassy afgelopen zomer van Stuttgart naar Dortmund. Stuttgart liet zien het ook zonder de Guinees te kunnen.
Deniz Undav opende de score al in de 4e minuut en Ermedin Demirovic maakte al snel de 2-0. Na de 3-0 in de tweede helft door Enzo Millot, scoorde Guirassy voor zijn nieuwe club in het voor hem bekende stadion in Stuttgart. De thuisploeg was daarna echter nog trefzeker via El Bilal Touré en nogmaals Undav.
RB Leipzig
Dortmund, waar Donyell Malen in de tweede helft inviel, heeft na vier duels 7 punten, net als Stuttgart. Dat zijn er 5 minder dan koploper Bayern München.
RB Leipzig slaagde er in Hamburg niet in te winnen van FC St. Pauli. Het duel eindigde in 0-0. Leipzig, dat begon met Lutsharel Geertruida en Xavi Simons, komt door het tweede gelijkspel dit seizoen op 8 punten. Voor St. Pauli leverde het gelijkspel het eerste punt op.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.
21 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.
42 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
5 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
5 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
5 uur geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
7 uur geleden