Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund hard onderuit bij VfB Stuttgart

Borussia Dortmund hard onderuit bij VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de eerste nederlaag in de Bundesliga geleden. De ploeg van coach Nuri Sahin verloor met 5-1 bij VfB Stuttgart, vorig jaar de nummer 2 uit de Bundesliga.

Het duel was pikant door de moeizame overgang van aanvaller Serhou Guirassy afgelopen zomer van Stuttgart naar Dortmund. Stuttgart liet zien het ook zonder de Guinees te kunnen.

Deniz Undav opende de score al in de 4e minuut en Ermedin Demirovic maakte al snel de 2-0. Na de 3-0 in de tweede helft door Enzo Millot, scoorde Guirassy voor zijn nieuwe club in het voor hem bekende stadion in Stuttgart. De thuisploeg was daarna echter nog trefzeker via El Bilal Touré en nogmaals Undav.

RB Leipzig

Dortmund, waar Donyell Malen in de tweede helft inviel, heeft na vier duels 7 punten, net als Stuttgart. Dat zijn er 5 minder dan koploper Bayern München.

RB Leipzig slaagde er in Hamburg niet in te winnen van FC St. Pauli. Het duel eindigde in 0-0. Leipzig, dat begon met Lutsharel Geertruida en Xavi Simons, komt door het tweede gelijkspel dit seizoen op 8 punten. Voor St. Pauli leverde het gelijkspel het eerste punt op.

Meer uit Voetbal

NEC begint met Tadić in de basis tegen FK Bodø/Glimt

NIJMEGEN (ANP) - NEC begint met Dušan Tadić in de basis aan de play-offs in de Champions League tegen het Noorse FK Bodø/Glimt. Trainer Dick Schreuder hoopt dat het publiek in het uitverkochte stadion zijn team naar het hoogste niveau tilt.

1 uur geleden
Fortuna Sittard haalt verdediger Guth terug uit Argentinië

SITTARD (ANP) - Verdediger Rodrigo Guth keert terug bij Fortuna Sittard. De 25-jarige Braziliaan tekende een contract voor één seizoen bij de club uit Limburg, die hij vorig jaar verruilde voor het Argentijnse Atlético Talleres.

1 uur geleden
Verdedigster Mol keert van AZ terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voetbalster Camie Mol overgenomen van AZ. De 24-jarige verdedigster heeft een contract getekend voor twee seizoenen en keert daarmee terug naar de club waar ze in de jeugdopleiding speelde.

1 uur geleden
Reijnders verruilt Manchester City voor Saudische club Al Qadsiah

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders verruilt Manchester City definitief voor Al Qadsiah dat uitkomt in de Saudi Pro League. De 28-jarige international heeft bij de club uit Khobar in Saudi-Arabië, waar Brendan Rodgers de trainer is, een meerjarig contract getekend. Reijnders heeft een contract getekend tot medio 2031.

2 uur geleden
Ajax-trainer Míchel hamert op scherpte voor uitduel met FC Sion

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax hamert op scherpte bij zijn spelers in aanloop naar het eerste duel met FC Sion in de play-offs om een ticket voor de Conference League. "We weten dat we geen moment kunnen verslappen", zei de Spaanse coach een dag voor het duel van donderdag in Zwitserland.

2 uur geleden
FC Twente wil thuis tegen Qarabağ goede uitgangspositie creëren

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom wil in eigen huis tegen Qarabağ FK in de Conference League een goede uitgangspositie bereiken voor het duel volgende week in Azerbeidzjan. "Ik denk dat wij zeker kans hebben. We moeten zorgen dat we ons spel spelen. We willen dominant zijn, de bal hebben en met de steun van ons publiek de tegenstander terugdringen", zei hij over de speelwijze donderdag.

4 uur geleden
Middenveldster Groenen twee jaar langer bij Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen heeft haar contract bij Paris Saint-Germain met twee jaar verlengd. De 31-jarige middenveldster ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de nummer 3 van Frankrijk van afgelopen seizoen.

4 uur geleden