Borussia Dortmund hard onderuit bij VfB Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de eerste nederlaag in de Bundesliga geleden. De ploeg van coach Nuri Sahin verloor met 5-1 bij VfB Stuttgart, vorig jaar de nummer 2 uit de Bundesliga.
Het duel was pikant door de moeizame overgang van aanvaller Serhou Guirassy afgelopen zomer van Stuttgart naar Dortmund. Stuttgart liet zien het ook zonder de Guinees te kunnen.
Deniz Undav opende de score al in de 4e minuut en Ermedin Demirovic maakte al snel de 2-0. Na de 3-0 in de tweede helft door Enzo Millot, scoorde Guirassy voor zijn nieuwe club in het voor hem bekende stadion in Stuttgart. De thuisploeg was daarna echter nog trefzeker via El Bilal Touré en nogmaals Undav.
RB Leipzig
Dortmund, waar Donyell Malen in de tweede helft inviel, heeft na vier duels 7 punten, net als Stuttgart. Dat zijn er 5 minder dan koploper Bayern München.
RB Leipzig slaagde er in Hamburg niet in te winnen van FC St. Pauli. Het duel eindigde in 0-0. Leipzig, dat begon met Lutsharel Geertruida en Xavi Simons, komt door het tweede gelijkspel dit seizoen op 8 punten. Voor St. Pauli leverde het gelijkspel het eerste punt op.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
3 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
22 uur geleden