Borussia Dortmund hard onderuit bij VfB Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de eerste nederlaag in de Bundesliga geleden. De ploeg van coach Nuri Sahin verloor met 5-1 bij VfB Stuttgart, vorig jaar de nummer 2 uit de Bundesliga.
Het duel was pikant door de moeizame overgang van aanvaller Serhou Guirassy afgelopen zomer van Stuttgart naar Dortmund. Stuttgart liet zien het ook zonder de Guinees te kunnen.
Deniz Undav opende de score al in de 4e minuut en Ermedin Demirovic maakte al snel de 2-0. Na de 3-0 in de tweede helft door Enzo Millot, scoorde Guirassy voor zijn nieuwe club in het voor hem bekende stadion in Stuttgart. De thuisploeg was daarna echter nog trefzeker via El Bilal Touré en nogmaals Undav.
RB Leipzig
Dortmund, waar Donyell Malen in de tweede helft inviel, heeft na vier duels 7 punten, net als Stuttgart. Dat zijn er 5 minder dan koploper Bayern München.
RB Leipzig slaagde er in Hamburg niet in te winnen van FC St. Pauli. Het duel eindigde in 0-0. Leipzig, dat begon met Lutsharel Geertruida en Xavi Simons, komt door het tweede gelijkspel dit seizoen op 8 punten. Voor St. Pauli leverde het gelijkspel het eerste punt op.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
46 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
50 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
53 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
2 uur geleden