Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund begint met ruime zege op Kopenhagen aan CL

Borussia Dortmund begint met ruime zege op Kopenhagen aan CL

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is goed begonnen aan de Champions League door de thuiswedstrijd tegen Kopenhagen met 3-0 te winnen. Dat gebeurde onder het toeziend oog van spits Sébastien Haller, die in het Signal Iduna Park op de tribune zat.

Marco Reus zette Dortmund na ruim een half uur op 1-0 met een schot met links. Niet veel later tikte de Portugees Raphaël Guerreiro simpel binnen op aangeven van Giovanni Reyna, die halverwege de eerste helft de geblesseerde Thorgan Hazard verving.

In de tweede helft kreeg Dortmund meerdere opgelegde kansen op de 3-0, maar pas in de 83e minuut was het weer raak. Jude Bellingham schoot eenvoudig raak, opnieuw na voorbereidend werk van Reyna. Vlak voor tijd leek Kopenhagen terug te komen tot 3-1, maar het doelpunt werd - na het bekijken van de beelden - afgekeurd wegens buitenspel.

Bij Kopenhagen werd Kevin Diks vlak voor tijd gewisseld. Mohamed Daramy, die door de Denen wordt gehuurd van Ajax, speelde het eerste uur.

Dortmund bleef vorig jaar in de groepsfase van de Champions League steken, onder meer door twee nederlagen tegen Ajax. Dit jaar zit de Duitse club ook bij Sevilla en Manchester City in de groep.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

1 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

5 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

21 uur geleden