Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund begint met ruime zege op Kopenhagen aan CL

Borussia Dortmund begint met ruime zege op Kopenhagen aan CL

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is goed begonnen aan de Champions League door de thuiswedstrijd tegen Kopenhagen met 3-0 te winnen. Dat gebeurde onder het toeziend oog van spits Sébastien Haller, die in het Signal Iduna Park op de tribune zat.

Marco Reus zette Dortmund na ruim een half uur op 1-0 met een schot met links. Niet veel later tikte de Portugees Raphaël Guerreiro simpel binnen op aangeven van Giovanni Reyna, die halverwege de eerste helft de geblesseerde Thorgan Hazard verving.

In de tweede helft kreeg Dortmund meerdere opgelegde kansen op de 3-0, maar pas in de 83e minuut was het weer raak. Jude Bellingham schoot eenvoudig raak, opnieuw na voorbereidend werk van Reyna. Vlak voor tijd leek Kopenhagen terug te komen tot 3-1, maar het doelpunt werd - na het bekijken van de beelden - afgekeurd wegens buitenspel.

Bij Kopenhagen werd Kevin Diks vlak voor tijd gewisseld. Mohamed Daramy, die door de Denen wordt gehuurd van Ajax, speelde het eerste uur.

Dortmund bleef vorig jaar in de groepsfase van de Champions League steken, onder meer door twee nederlagen tegen Ajax. Dit jaar zit de Duitse club ook bij Sevilla en Manchester City in de groep.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

5 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

5 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

5 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

6 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

7 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

8 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

17 uur geleden