Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bora-hansgrohe ook niet in Gent-Wevelgem na besluit op valreep

Bora-hansgrohe ook niet in Gent-Wevelgem na besluit op valreep

IEPER (ANP) - Bora-hansgrohe heeft zich zondag vanwege corona op het laatste moment moeten terugtrekken uit de wielerkoers Gent-Wevelgem. De Duitse wielerploeg stond al klaar aan de Menenpoort in Ieper toen de beslissing viel.

Vrijdag moest de ploeg al verstek laten gaan voor de E3 Saxo Bank Classic na een positieve coronatest van Matthew Walls. Omdat de Brit in nauw contact is geweest met zijn ploeggenoten wacht de ploeg een quarantaineperiode. Deelnemen aan Gent-Wevelgem kon dus niet en dat werd hen pas zondagochtend gemeld.

"Wij kunnen als organisator van Gent-Wevelgem deze quarantaine niet overrulen. Er werden zeventien mensen bij Bora-hansgrohe gedefinieerd als hoog risicocontact. Daar kon niets meer aan gewijzigd worden", meldde Tomas Van Den Spiegel namens Flanders Classics, de organisator van Gent-Wevelgem.

23 ploegen van start

Bora-hansgrohe zou vertegenwoordigd worden door Nils Politt, Pascal Ackermann, Marcus Burghardt, Daniel Oss, Michael Schwarzmann, Maciej Bodnar en RĂ¼diger Selig.

Bora-hansgrohe is na Trek-Segafredo de tweede ploeg die moet afhaken voor Gent-Wevelgem. Trek-Segafredo, het team van onder meer de Deense titelverdediger Mads Pedersen en Jasper Stuyven, verschijnt niet aan de start na twee positieve coronatests.

In totaal zijn er 23 ploegen van start gegaan in Ieper, waaronder de Nederlandse ploeg Jumbo-Visma.

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

2 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

8 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

10 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

10 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

10 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

11 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

11 uur geleden