Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boot GUYOT Team Europe te gehavend voor finale Ocean Race

Boot GUYOT Team Europe te gehavend voor finale Ocean Race

DEN HAAG (ANP) - De boot van GUYOT Team Europe kan naar alle waarschijnlijkheid niet op tijd worden gerepareerd om mee te doen aan de finale van de Ocean Race in Genua, waar nog een havenrace is. Na de aanvaring met de boot van 11th Hour Racing Team voor de kust van Scheveningen op donderdag, blijkt de schade te groot.

Er is een tijdelijke reparatie aan de boot uitgevoerd. In thuishaven Les Sable d'Olonne volgt een volledige reparatie, meldt het team.

"We hebben de afgelopen zes maanden met alle andere teams doorgebracht. We hebben nu een band samen. We kunnen de aankomst van de boten in Genua niet missen" zegt schipper Benjamin Dutreux. "Ons hele team zal in Genua zijn om de boten te verwelkomen. Of onze boot er ook is of niet, verandert niets. Dit gaat om mensen. We willen er allemaal bij zijn om het einde van dit avontuur met elkaar te delen."

Het team van 11th Hour Racing Team werkt in Den Haag nog steeds om de boot op tijd hersteld te hebben voor de finale in Genua. De laatste havenrace daar is op 1 juli. "De tijd, de moeite, het vakmanschap, de toewijding: het is ongelooflijk", stelt schipper Charlie Enright.

Meer uit Sport

Griekspoor naar laatste acht op tennistoernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor gaat naar de kwartfinales van het ABN AMRO Open. De 29-jarige tennisser won woensdagavond in twee sets van zijn Franse leeftijdgenoot Quentin Halys: 7-5 7-6 (11). Griekspoor speelt vrijdag tegen de winnaar van de partij tussen de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Serviër Hamad Medjedovic.

4 uur geleden
Schaatser De Boo heeft vrede met zilver na bijna perfecte race

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft vrede met zijn zilveren medaille op de 1000 meter bij de Olympische Spelen van Milaan. Halverwege had de 22-jarige Groninger hoop, maar hij werd in een rechtstreeks duel verslagen door de Amerikaan Jordan Stolz. "Op 600 meter wist ik dat ik een stukje voor hem lag, maar hij heeft zo'n goede slotronde, dat is moeilijk om tegenop te boksen", zei De Boo.

6 uur geleden
Wennemars zwaar aangeslagen na 'onmogelijke' herkansing op 1000 m

MILAAN (ANP) - Joep Wennemars vindt het "ontzettend kwalijk" dat hij slechts een half uur rust kreeg voordat hij bij de Winterspelen in Milaan opnieuw moest rijden. "Dat is onmogelijk", zei Wennemars woensdagavond bij de NOS na de 1000 meter waarin hij vijfde werd.

7 uur geleden
De Boo bezorgt Nederland op 1000 meter tweede zilver op Spelen

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft Nederland op de 1000 meter het tweede zilver bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in een olympisch record van 1.06,28. Ning Zhongyan uit China pakte met 1.07,34 het brons.

8 uur geleden
De Boo voorlopig tweede op 1000 meter, herkansing Wennemars

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat voorlopig op zilver op de 1000 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 alleen topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten voor laten gaan. De Chinees Ning Zhongyan staat op brons.

8 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat derde operatie na beenbreuk

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is voor de derde keer geopereerd aan haar beenbreuk na haar val in de olympische afdaling van zondag. Dat laat de voormalige olympisch kampioen weten op Instagram. "Succesvol heeft vandaag een totaal andere betekenis dan een paar dagen geleden", schrijft ze bij een foto vanuit het ziekenhuis in Treviso.

8 uur geleden
Verstappen kijkt terug op 'een goede dag' bij test in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft naar eigen zeggen "een goede dag" gehad op het circuit van Bahrein. "We hebben veel ronden gereden en verschillende programma's getest", zei de Formule 1-coureur in een persbericht van Red Bull nadat hij 136 ronden in de nieuwe wagen had gereden. Verstappen zette de tweede tijd neer achter wereldkampioen Lando Norris.

8 uur geleden