Bookmakers zien Gakpo als favoriet voor topscorerstitel van EK
WOLFSBURG (ANP) - Cody Gakpo is volgens de bookmakers plotseling de grootste kanshebber voor de titel van topscorer van het EK in Duitsland. Een geslaagd gokje op de linksbuiten van Oranje levert zo'n 5,50 keer de inzet op. De Duitser Jamal Musiala (6,50), Harry Kane (7,00) en Kylian Mbappé (11,00) hebben volgens wedbureaus minder kans op de eretitel.
De 25-jarige Gakpo maakte dinsdag tegen Roemenië zijn derde treffer van dit EK. Hij scoorde ook al tegen Polen en Oostenrijk. De aanvaller van Liverpool deelt de koppositie in het klassement voor topscorers van de Europese eindronde samen met Georges Mikautadze (Georgië), Musiala (Duitsland) en Ivan Schranz (Slowakije).
Gakpo scoorde drie keer voor Oranje op het laatste WK in Qatar.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
34 minuten geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
35 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
3 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
5 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
13 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
13 uur geleden