Bony heeft werkvergunning binnen en kan debuteren voor NEC
NIJMEGEN (ANP) - Wilfried Bony kan donderdagavond debuteren voor NEC. De 33-jarige spits heeft zijn werkvergunning binnen en is inzetbaar voor het bekerduel met Go Ahead Eagles.
NEC maakte de komst van de oud-spits van Vitesse op 26 januari bekend. Bony zat toen al ruim een jaar zonder club. Hij moest in november 2020 vertrekken bij Al-Ittihad in Saudi-Arabië. Trainer Rogier Meijer gaf onlangs aan dat de spits uit Ivoorkust fysiek nog niet in staat is een hele wedstrijd te spelen.
De kwartfinale van de KNVB-beker tussen NEC en Go Ahead Eagles begint om 19.00 uur. Er is voor het eerst sinds 17 oktober vorig jaar weer publiek welkom in De Goffert. Op die dag stortte er direct na een duel tussen NEC en Vitesse een tribune in.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 minuut geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
18 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
19 uur geleden