Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bonevacia mist op duizendsten EK-brons op 400 meter

Bonevacia mist op duizendsten EK-brons op 400 meter

MÜNCHEN (ANP) - Liemarvin Bonevacia heeft bij de EK atletiek in München net naast de bronzen medaille gegrepen op de 400 meter. De 33-jarige atleet eindigde in de finale als vierde in 45,17 seconden. Die tijd kreeg ook Alex Haydock-Wilson achter zijn naam, maar de Brit was 8 duizendsten van een seconde sneller. De Brit Matthew Hudson-Smith prolongeerde zijn titel met een tijd van 44,53. De Zwitser Ricky Petrucciani liep naar het zilver in 45,03.

Bonevacia liep wel zijn beste 400 meter van dit seizoen, maar het was net niet genoeg voor een plak. In 2016 wist hij wel brons te veroveren op de 400 meter bij de EK in Amsterdam. Vorig jaar was Bonevacia op zijn best op de Olympische Spelen in Tokio. Hij won zilver met de estafetteploeg op de 4x400 meter en wist de finale van de 400 meter te halen. Op de WK in Eugene ging het vorige maand minder goed. Bonevacia plaatste zich niet voor de finale, al wist hij wel zilver te behalen met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter.

Meer uit Sport

Nieuw oponthoud Formule 1-race Maleisië door stilvallende auto's

SEPANG (ANP) - De startprocedure bij de Grote Prijs van Bahrein is afgebroken, omdat tal van coureurs problemen hadden met hun Formule 1-auto tijdens de opwarmronden. Het leek erop alsof software in de half-elektrische auto's niet functioneerde in de regen. Onder anderen Max Verstappen en Lewis Hamilton ervoeren problemen bij het intrappen van het gaspedaal.

1 uur geleden
Ook Sabalenka vroeg uitgeschakeld in China Open tennis

BEIJING (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is al vroeg uitgeschakeld in het China Open, een masterstoernooi bij de vrouwen. De nummer 2 van de wereld ging in Beijing in de derde ronde onderuit tegen de Tsjechische Nikola Bartůňková. De nummer 34 van de wereld won in twee sets: 6-4 6-3.

2 uur geleden
Start Formule 1-race Maleisië uitgesteld om noodweer

SEPANG (ANP) - De Grote Prijs van Bahrein in Maleisië start veel later dan de geplande aanvangstijd van 09.00 uur. Er is lang oponthoud door zware regenval op het circuit van Sepang, met ook donder en bliksem erbij.

2 uur geleden
Márquez maakt met zege in Japan titelstrijd MotoGP spannend

MOTEGI (ANP) - Marc Márquez heeft de titelstrijd in de MotoGP bijzonder spannend gemaakt met zijn zesde zege van het seizoen. De Spaanse motorracer, regerend wereldkampioen, won de GP van Japan en verkleinde het verschil met kampioenschapsleider Jorge Martín tot 2 punten. Het seizoen telt nog zes ronden.

3 uur geleden
Fury wil Trump uitnodigen voor opkomst bij boksgevecht met Joshua

CARDIFF (ANP/AFP) - De Britse bokser Tyson Fury (36) wil voor het langverwachte gevecht met zijn landgenoot Anthony Joshua (38) samen met de Amerikaanse president Donald Trump de ring oplopen. Het gevecht tussen de twee Britse voormalige wereldkampioenen in het zwaargewicht staat gepland op 11 december in Cardiff.

14 uur geleden
Marathonschaatser Kruithof (89) overleden

HAVELTE (ANP) - Marathonschaatser Jan Roelof Kruithof is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat melden RTV Drenthe en de NOS op basis van de familie.

15 uur geleden
Voor Vollering had 'gouden jaar' nog wel langer mogen duren

SENCUR (ANP) - Wielrenster Demi Vollering vindt het jammer dat haar "gouden jaar" er bijna op zit na haar titelprolongatie op het Europees kampioenschap. "Ik rijd woensdag alleen nog de tijdrit en dan is het alweer voorbij. Maar ik kan niet wachten om heel volgend jaar in de regenboogtrui te rijden en dan hopelijk weer een mooi seizoen te hebben", zei de winnares van onder meer de Tour de France, Giro d'Italia en het WK van dit jaar.

17 uur geleden