Bonevacia mist op duizendsten EK-brons op 400 meter
MÜNCHEN (ANP) - Liemarvin Bonevacia heeft bij de EK atletiek in München net naast de bronzen medaille gegrepen op de 400 meter. De 33-jarige atleet eindigde in de finale als vierde in 45,17 seconden. Die tijd kreeg ook Alex Haydock-Wilson achter zijn naam, maar de Brit was 8 duizendsten van een seconde sneller. De Brit Matthew Hudson-Smith prolongeerde zijn titel met een tijd van 44,53. De Zwitser Ricky Petrucciani liep naar het zilver in 45,03.
Bonevacia liep wel zijn beste 400 meter van dit seizoen, maar het was net niet genoeg voor een plak. In 2016 wist hij wel brons te veroveren op de 400 meter bij de EK in Amsterdam. Vorig jaar was Bonevacia op zijn best op de Olympische Spelen in Tokio. Hij won zilver met de estafetteploeg op de 4x400 meter en wist de finale van de 400 meter te halen. Op de WK in Eugene ging het vorige maand minder goed. Bonevacia plaatste zich niet voor de finale, al wist hij wel zilver te behalen met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter.
Meer uit Sport
ROME (ANP/DPA) - Pep Guardiola heeft geen zin om bondscoach van Italië te worden. De 55-jarige Spanjaard heeft volgens diverse media, waaronder La Gazzetta dello Sport en het Italiaanse persbureau ANSA, de Italiaanse voetbalbond laten weten dat hij niet beschikbaar is om de opgestapte Gennaro Gattuso op te volgen.
22 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Félix Auger-Aliassime keert in februari terug naar het ABN AMRO Open in Ahoy. Dat meldt de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam. De 25-jarige Canadees, die het evenement in 2022 won, was acht keer eerder aanwezig. Vorig jaar verloor hij de finale van de Australiër Alex de Minaur, die eerder al zijn terugkeer in 2027 bevestigde.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht bij de finaleronde van de World Cup in Sydney Hongarije verslagen. Na de reguliere vier periodes was de stand 11-11, maar het team van bondscoach Evangelos Doudesis nam de strafworpen beter. De eindstand in Sydney was 16-15.
4 uur geledenORCIÈRES-MERLETTE (ANP) - De Ecuadoraan Richard Carapaz heeft de achttiende etappe in de Tour de France van Voiron over een afstand van 185,2 kilometer naar Orcières-Merlette gewonnen. De 33-jarige renner van EF Education-EasyPost ging na een slotklim van 7,1 kilometer op een hoogte van 1825 meter alleen over de streep.
19 uur geledenVOIRON (ANP) - De wielrenners in de Tour de France zijn vertrokken voor de eerste van drie bergritten in de Alpen. De etappe voert van Voiron, waar Jasper Philipsen woensdag de sprint won, naar het skioord Orcières-Merlette op een hoogte van 1825 meter.
1 dag geledenVOIRON (ANP) - De Belg Jasper Philipsen heeft in de zeventiende etappe zijn eerste ritzege van deze Tour de France geboekt. Mathieu van der Poel hielp zijn ploeggenoot bij Alpecin - Premier Tech in de sprint in Voiron naar zijn elfde ritzege in totaal in de Ronde van Frankrijk. Olav Kooij werd derde na een spannende finale, achter de Zwitser Mauro Schmid.
1 dag geledenCHAMBÉRY (ANP) - Het wielerpeloton in de Tour de France is vanuit Chambéry vertrokken voor de zeventiende etappe. Waarschijnlijk is er al snel veel actie, omdat veel renners in de kopgroep willen zitten. De vier gecategoriseerde beklimmingen zijn in de eerste 60 kilometer, met de zwaarste van de derde categorie. Mathieu van der Poel heeft aangekondigd voor de etappezege te willen gaan.
1 dag geleden