Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bonevacia mist finale 400 meter op WK atletiek

Bonevacia mist finale 400 meter op WK atletiek

EUGENE (ANP) - Liemarvin Bonevacia heeft bij de WK atletiek in het Amerikaanse Eugene niet de finale gehaald van de 400 meter. De Nederlands kampioen eindigde in zijn heat van de halve finales als zesde en die klassering was onvoldoende om door te dringen tot de finale. Zijn tijd van 45,50 lag ruim een seconde boven zijn Nederlands record (44,48).

De 33-jarige Bonevacia won vrijdag op de openingsdag van de WK nog zilver met het estafetteteam op de 4x400 meter gemengd. Hij veroverde vorig jaar ook zilver op de Olympische Spelen in Tokio met de mannenploeg op de 4x400 meter en haalde individueel de finale van de 400 meter.

In de series had Bonevacia zich nog redelijk makkelijk door de halve finales gewerkt, maar zijn vierde race in zes dagen eiste kennelijk zijn tol. Hij trok in de tweede bocht wel goed door, maar kon op het laatste stuk naar de finish niet nog eens versnellen en viel terug.

De Amerikaan Michael Norman was de snelste van de drie heats in halve finales. Hij liep 44,30.

Meer uit Sport

Voormalig winnaar Medvedev bij laatste zestien op US Open

NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich op de US Open als eerste tennisser geplaatst voor de vierde ronde. De als zevende geplaatste Rus stond in zijn partij tegen de Fransman Arthur Rinderknech geen set af. Het werd 6-4 6-4 6-4.

13 minuten geleden
Oud-finaliste Pegula klopt Canadese Fernandez moeizaam op US Open

NEW YORK (ANP) - Jessica Pegula staat op de US Open in de achtste finales. De als derde geplaatste Amerikaanse tennisster had het moeilijk tegen de Canadese Leylah Fernandez en pakte in de openingsset slechts een game. Pegula trok de partij na ruim twee uur spelen alsnog naar zich toe: 1-6 6-4 6-3.

1 uur geleden
Wielrenner Van Aert wint dertiende etappe in Vuelta

LOJA (ANP) - Wout van Aert heeft de dertiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike ontsnapte ruim 3 kilometer voor de finish samen met Valentin Paret-Peintre uit een kopgroep van negen renners en liet de Fransman kansloos in een sprint.

1 uur geleden
Kogelstootster Schilder derde bij finale Diamond League

BRUSSEL (ANP) - Jessica Schilder (27) heeft haar titel in de Diamond League niet kunnen prolongeren. Ze werd derde in de finale in Brussel. Na het winnen van haar derde opeenvolgende Europese titel vorige maand in Birmingham, moest ze de eindzege in de prestigieuze mondiale wedstrijdserie aan de Amerikaanse Chase Jackson laten. Sarah Mitton uit Canada werd tweede.

2 uur geleden
Titelverdedigster Sabalenka bereikt vierde ronde op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de US Open doorgedrongen tot de vierde ronde. De als eerste geplaatste Belarussische won in New York met 6-3 6-4 van de Oezbeekse Kamilla Rachimova, de nummer 92 van de wereld.

2 uur geleden
Russell snelste in tweede vrije training, Verstappen negende

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.

3 uur geleden
Turnster Thorsdottir mist door blessures WK in eigen land

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.

7 uur geleden