Bonevacia belooft nog supertijden op 400 meter deze zomer
HENGELO (ANP) - De goede tijden komen nog, bezwoer atleet Liemarvin Bonevacia na zijn vierde plaats op de 400 meter bij de FBK Games in Hengelo. "In dit kille weer loop ik nooit zo goed. Het moet warm zijn voor mij", zei de finalist van de Olympische Spelen in Tokio over zijn 46,11.
Met die tijd voldeed hij nog niet aan de limieten deze zomer voor de WK in Eugene en de EK in München. "Maar dat komt goed. Ik ga nog 44'ers lopen dit seizoen. Ik heb volledig vertrouwen in mezelf en in mijn coaches. Ik heb grote doelen voor dit jaar: ik wil weer in de finale komen bij de WK en ik mik in München op Europees goud", aldus de 33-jarige atleet, die vorig jaar het Nederlands record op 44,48 zette.
De Amerikaan Vernon Norwood won op het atletiekgala in Hengelo de 400 in 45,28. Isayah Boers werd zesde in 46,69, Jochem Dobber zevende in 47,16 en Terrence Agard achtste in 47,21. De drie Nederlanders maken deel uit van het estafetteteam op de 400 meter.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
12 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
13 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
14 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
15 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
15 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
17 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
20 uur geleden