Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach zaalvoetballers spreekt van gemiste kans

Bondscoach zaalvoetballers spreekt van gemiste kans

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Max Tjaden van de zaalvoetballers sprak van een gemiste kans bij de nederlaag van de Nederland tegen Servië (2-3). Oranje greep door de nederlaag naast een ticket voor de kwartfinales van het EK futsal in eigen land. "Als er een dag was dat we ze konden pakken, was dat vandaag", zei de coach bij de NOS. "Dit is niet fijn."

De bondscoach zag hoe zijn voetballers de eerste helft goed op voorsprong kwamen en in de tweede helft zelfs "een beetje gelukkig op 2-0". "Iedereen was superblij en we dachten dat we minimaal een gelijkspel konden halen", zei hij. "En dan gebeuren er wat dingetjes en staan we binnen no time op 2-3."

Volgens Tjaden zat het verschil tussen de teams in kleine dingen. "Als je ziet hoe de doelpunten vallen. Wij hebben de bal en verliezen die en zij staan dan ineens met twee tegen één of zelfs drie tegen één. Die dingen kunnen bepalend zijn in zaalvoetbal."

Bij doelman Kuijk overheerste vlak na afloop vooral ongeloof. "We waren er zo dicht bij. Ik kan het nog niet geloven. We gaven zo snel die voorsprong weg", zei de doelman bij de NOS. Met enkele goede reddingen hield hij nog de voorsprong vast voor Oranje. "Ik had het ons zo gegund, we hebben zo hard gewerkt met z'n allen. Ik ben enorm trots op die jongens, maar we staan nu met lege handen."

Meer uit Voetbal

Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

19 minuten geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

2 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

6 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

17 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

19 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

20 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

21 uur geleden