Bondscoach zaalvoetballers spreekt van gemiste kans
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Max Tjaden van de zaalvoetballers sprak van een gemiste kans bij de nederlaag van de Nederland tegen Servië (2-3). Oranje greep door de nederlaag naast een ticket voor de kwartfinales van het EK futsal in eigen land. "Als er een dag was dat we ze konden pakken, was dat vandaag", zei de coach bij de NOS. "Dit is niet fijn."
De bondscoach zag hoe zijn voetballers de eerste helft goed op voorsprong kwamen en in de tweede helft zelfs "een beetje gelukkig op 2-0". "Iedereen was superblij en we dachten dat we minimaal een gelijkspel konden halen", zei hij. "En dan gebeuren er wat dingetjes en staan we binnen no time op 2-3."
Volgens Tjaden zat het verschil tussen de teams in kleine dingen. "Als je ziet hoe de doelpunten vallen. Wij hebben de bal en verliezen die en zij staan dan ineens met twee tegen één of zelfs drie tegen één. Die dingen kunnen bepalend zijn in zaalvoetbal."
Bij doelman Kuijk overheerste vlak na afloop vooral ongeloof. "We waren er zo dicht bij. Ik kan het nog niet geloven. We gaven zo snel die voorsprong weg", zei de doelman bij de NOS. Met enkele goede reddingen hield hij nog de voorsprong vast voor Oranje. "Ik had het ons zo gegund, we hebben zo hard gewerkt met z'n allen. Ik ben enorm trots op die jongens, maar we staan nu met lege handen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
5 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
21 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden