Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

SYDNEY (ANP) - De voetbalbondscoach van Zuid-Afrika baalt van alle gemiste kansen op het WK tegen Oranje. Volgens Desiree Ellis had haar ploeg op basis van alle mogelijkheden in plaats van Nederland in de kwartfinale moeten staan. "Maar dit is wat er gebeurt als je de kansen niet afmaakt."

Door de minimale 1-0-achterstand was Zuid-Afrika lange tijd ondanks het uitblijven van een doelpunt alsnog dicht bij de volgende ronde, maar door een fout van keepster Kaylin Swart bezorgde Lineth Beerensteyn Oranje halverwege de tweede helft een comfortabelere marge (2-0). "Ik hoop dat de mensen Kaylin zullen herinneren voor de keren dat ze ons in de wedstrijd hield en niet alleen om dat ene incident", zei Ellis.

Volgens de bondscoach heeft de nummer 54 van de wereld boven haar kunnen gepresteerd door verrassend de knock-outfase te halen in Australië en Nieuw-Zeeland. "Vooral omdat wij geen professionele competitie voor voetbalsters hebben, zoals andere landen wel hebben. Ik denk dat heel Zuid-Afrika trots op dit team moet zijn. Na het bereiken van de knock-outfase ging het hele land uit zijn dak, dat verwacht ik weer als wij terugkomen."

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

8 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

8 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

8 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

8 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

8 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

8 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

10 uur geleden