Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

SYDNEY (ANP) - De voetbalbondscoach van Zuid-Afrika baalt van alle gemiste kansen op het WK tegen Oranje. Volgens Desiree Ellis had haar ploeg op basis van alle mogelijkheden in plaats van Nederland in de kwartfinale moeten staan. "Maar dit is wat er gebeurt als je de kansen niet afmaakt."

Door de minimale 1-0-achterstand was Zuid-Afrika lange tijd ondanks het uitblijven van een doelpunt alsnog dicht bij de volgende ronde, maar door een fout van keepster Kaylin Swart bezorgde Lineth Beerensteyn Oranje halverwege de tweede helft een comfortabelere marge (2-0). "Ik hoop dat de mensen Kaylin zullen herinneren voor de keren dat ze ons in de wedstrijd hield en niet alleen om dat ene incident", zei Ellis.

Volgens de bondscoach heeft de nummer 54 van de wereld boven haar kunnen gepresteerd door verrassend de knock-outfase te halen in Australië en Nieuw-Zeeland. "Vooral omdat wij geen professionele competitie voor voetbalsters hebben, zoals andere landen wel hebben. Ik denk dat heel Zuid-Afrika trots op dit team moet zijn. Na het bereiken van de knock-outfase ging het hele land uit zijn dak, dat verwacht ik weer als wij terugkomen."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

1 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

10 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

10 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

11 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

11 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

13 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

13 uur geleden