Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

Bondscoach vindt dat Zuid-Afrika had moeten winnen van Oranje

SYDNEY (ANP) - De voetbalbondscoach van Zuid-Afrika baalt van alle gemiste kansen op het WK tegen Oranje. Volgens Desiree Ellis had haar ploeg op basis van alle mogelijkheden in plaats van Nederland in de kwartfinale moeten staan. "Maar dit is wat er gebeurt als je de kansen niet afmaakt."

Door de minimale 1-0-achterstand was Zuid-Afrika lange tijd ondanks het uitblijven van een doelpunt alsnog dicht bij de volgende ronde, maar door een fout van keepster Kaylin Swart bezorgde Lineth Beerensteyn Oranje halverwege de tweede helft een comfortabelere marge (2-0). "Ik hoop dat de mensen Kaylin zullen herinneren voor de keren dat ze ons in de wedstrijd hield en niet alleen om dat ene incident", zei Ellis.

Volgens de bondscoach heeft de nummer 54 van de wereld boven haar kunnen gepresteerd door verrassend de knock-outfase te halen in Australië en Nieuw-Zeeland. "Vooral omdat wij geen professionele competitie voor voetbalsters hebben, zoals andere landen wel hebben. Ik denk dat heel Zuid-Afrika trots op dit team moet zijn. Na het bereiken van de knock-outfase ging het hele land uit zijn dak, dat verwacht ik weer als wij terugkomen."

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

9 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

9 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

16 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

16 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

17 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

20 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

20 uur geleden