Bondscoach Van 't Schip wint met Grieken van Moldavië
ATHENE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft met de Griekse nationale voetbalploeg gewonnen van Moldavië. In Athene werd het 2-0.
Anastasios Bakasetas bracht Griekenland in de extra tijd van de eerste helft aan de leiding. De aanvaller van het Turkse Alanyaspor benutte een strafschop, die was toegekend door scheidsrechter Dennis Higler. De Moldaviër Veaceslav Posmac werd door Higler met een directe rode kaart weggestuurd.
Kort na rust verdubbelde Petros Mantalos de voorsprong, maar in het restant verzuimden de Grieken uit te lopen. Vlak voor tijd liet Moldavië via Nicolae Milinceanu een penalty onbenut, waardoor Van 't Schip een spannende slotfase bespaard bleef.
Griekenland gaat na drie duels aan de leiding met zeven punten, even veel als Slovenië. In de eerste speelronde speelde de ploeg van Van 't Schip in Slovenië doelpuntloos gelijk.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan is aan een pijnlijke nederlaag in de Serie A ontsnapt. De koploper stond na negentig minuten met 2-1 achter tegen hekkensluiter Pisa, maar kwam nog tot 2-2 dankzij een treffer van Zachary Athekame in blessuretijd.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heerenveen is er in de Eredivisie niet in geslaagd te winnen van NAC Breda. Het na rust spectaculaire duel in Friesland eindigde in 3-3. Invaller Mohamed Nassoh redde in de 94e minuut een punt voor NAC.
8 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.
10 uur geledenGDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.
15 uur geleden