Bondscoach Van 't Schip wint met Grieken van Moldavië
ATHENE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft met de Griekse nationale voetbalploeg gewonnen van Moldavië. In Athene werd het 2-0.
Anastasios Bakasetas bracht Griekenland in de extra tijd van de eerste helft aan de leiding. De aanvaller van het Turkse Alanyaspor benutte een strafschop, die was toegekend door scheidsrechter Dennis Higler. De Moldaviër Veaceslav Posmac werd door Higler met een directe rode kaart weggestuurd.
Kort na rust verdubbelde Petros Mantalos de voorsprong, maar in het restant verzuimden de Grieken uit te lopen. Vlak voor tijd liet Moldavië via Nicolae Milinceanu een penalty onbenut, waardoor Van 't Schip een spannende slotfase bespaard bleef.
Griekenland gaat na drie duels aan de leiding met zeven punten, even veel als Slovenië. In de eerste speelronde speelde de ploeg van Van 't Schip in Slovenië doelpuntloos gelijk.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
5 uur geleden