Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Van Marwijk wint met Emiraten van Syrië

Bondscoach Van Marwijk wint met Emiraten van Syrië

DUBAI (ANP) - Bondscoach Bert van Marwijk heeft met de Verenigde Arabische Emiraten in de kwalificatie voor het wereldkampioenschap voetbal in Qatar gewonnen van Syrië. Het werd in Dubai 2-0. De doelpunten kwamen op naam van Caio en Yahya Ali Said Al Ghassani.

De Verenigde Arabische Emiraten verstevigden met de overwinning de derde plaats in de groep, die wordt aangevoerd door Iran en Zuid-Korea. De beste twee kwalificeren zich, voor de nummer 3 volgt nog een herkansing.

Iran won van Irak (1-0) en is als eerste land uit Azië nu zeker van deelname aan het WK. Feyenoorder Alireza Jahanbakhsh speelde het hele duel mee met Iran. Irak, met coach Zeljko Petrovic, heeft in de strijd om de derde plaats inmiddels vijf punten achterstand op de Verenigde Arabische Emiraten. Zuid-Korea, dat Libanon versloeg (1-0), kan als nummer 2 nauwelijks nog worden ingehaald door de Emiraten van Van Marwijk.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt Telstar ruim en houdt play-offs in zicht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.

22 minuten geleden
Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

1 uur geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

1 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

1 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

2 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

2 uur geleden