Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Van Gaal zag veel spanning bij zijn spelers

Bondscoach Van Gaal zag veel spanning bij zijn spelers

DOHA (ANP) - Bondscoach Louis van Gaal had de indruk dat de spelers van het Nederlands elftal bij het eerste WK-optreden tegen Senegal (2-0) last hadden van spanning. "We zijn vooraf nog naar het stand geweest, koffiedrinken. Maar dat heeft kennelijk niet geholpen", zei Van Gaal bij de NOS. "Toch heb ik geen moment het gevoel gehad dat we zouden verliezen."

Sterker nog, na het inbrengen van Memphis Depay verwachtte de bondscoach dat Oranje het duel naar zich toe zou trekken. "Dat is ook gebeurd. Ook Cody Gakpo speelde daarbij een belangrijke rol, niet in het minst door zijn openingstreffer. Maar we hebben niet goed gespeeld, gezien de laatste training zag ik dat al een beetje aankomen. Ik verwacht wel dat het vanaf nu beter wordt."

Meer uit Voetbal

Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

1 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

12 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

13 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

14 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

15 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

16 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

21 uur geleden