Bondscoach Uruguay passeert Suárez en Cavani voor WK-kwalificatie
MONTEVIDEO (ANP) - De Uruguayaanse bondscoach Marcelo Bielsa heeft voor de komende twee WK-kwalificatieduels van zijn land geen beroep gedaan op twee grote sterren op leeftijd. Zowel Luis Suárez als Edson Cavani kreeg geen oproep voor de wedstrijden tegen Chili (vrijdag) en Ecuador (volgende week dinsdag).
De 36-jarige Suárez voetbalt nu voor het Braziliaanse Gremio Porto Alegre, terwijl zijn leeftijdsgenoot Cavani in de Argentijnse competitie uitkomt voor Boca Juniors. De twee aanvallers zijn de topscorers aller tijden van Uruguay, met respectievelijk 68 en 58 doelpunten.
Suárez en Cavani waren op vier WK's van de partij. De kwalificatie voor het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico begint voor de Zuid-Amerikaanse landen komende week.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
5 uur geleden