Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Spanje vindt resultaat tegen Georgië 'bedrieglijk'

Bondscoach Spanje vindt resultaat tegen Georgië 'bedrieglijk'

KEULEN (ANP/AFP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje meent dat de overwinning op Georgië (4-1) in de achtste finale van het EK in Duitsland nog ruimer had kunnen uitvallen. "Het resultaat is bedrieglijk omdat het ook 8-1 of 9-1 had kunnen zijn", zei de 63-jarige coach.

"We zijn erg blij omdat we weten wat er nodig is om hier te komen, dat blijkt wel uit wat de andere ploegen hebben meegemaakt", verklaarde De la Fuente op de Spaanse televisie. "Zij kwamen niet tot een schot tussen de palen en wij benutten onze kansen, dus we zijn heel blij."

Spanje keek in Keulen al snel tegen een achterstand aan door een eigen doelpunt van Robin Le Normand. Rodri bracht Spanje voor rust weer langszij, voordat Fabián Ruiz, Nico Williams en Dani Olmo in de tweede helft het ticket voor de kwartfinales veiligstelden.

Spanje speelt vrijdag tegen gastland Duitsland om een plaats in de halve finales. "Eerst moeten we herstellen", wist De la Fuente. "Tegen Duitsland moeten we ons zelf zijn, we moeten van het voetbal blijven genieten. We moeten dan ons beste spel laten zien, er is geen andere manier."

Meer uit Voetbal

PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

1 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

2 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

3 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

3 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

7 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

7 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

11 uur geleden