Bondscoach Southgate beloont Engelse voetballers met vrije dag
DOHA (ANP) - De spelers van het Engelse voetbalteam mogen woensdag genieten van een vrije dag op het WK in Qatar. Bondscoach Gareth Southgate schrapte de training en mediaverplichtingen voor het team als beloning voor de groepswinst.
Engeland eindigde door de 3-0-winst tegen Wales bovenaan in de poule en treft in de achtste finales Senegal. "Het zal de spelers goed doen een dag op adem te komen", zei Southgate, die donderdag met de voorbereiding begint op de wedstrijd tegen Senegal.
Engeland geldt als favoriet. De ploeg scoorde negen keer in de groepsfase en heeft voorin spelers in vorm. Marcus Rashford, Bukayo Saka, Raheem Sterling, Jack Grealish en Phil Foden waren al trefzeker. Aanvoerder Harry Kane, de topscorer op het WK 2018 in Rusland, heeft nog geen doelpunt op zijn naam.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Voetbalclub FC Barcelona keert zaterdag, ruim tweeënhalf jaar na de start van de renovatie, terug naar stadion Camp Nou. Dat meldt de Catalaanse club op de eigen website. Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie tegen Athletic Bilbao.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Denny Landzaat is per direct toegevoegd aan de technische staf van het eerste elftal van Ajax. Dat maakte de Amsterdamse club bekend. De 49-jarige oud-international stond maandag als assistent van interim-trainer Fred Grim al op het trainingsveld.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.
17 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.
23 uur geledenTIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.
23 uur geledenBREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.
23 uur geleden