Bondscoach Scaloni denkt aan opstappen bij Argentinië
RIO De JANEIRO (ANP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni verraste na de overwinning op Brazilië (1-0) in de WK-kwalificatiewedstrijd met het nieuws dat hij overweegt op te stappen. Ondanks de zege op de grote rivaal betwijfelt hij of hij nog de juiste man is voor de functie.
"Argentinië heeft een coach nodig die bruist van de energie en die goed in zijn vel zit", zei Scaloni. "Ik moet nu even rust nemen om over dingen na te denken. Deze spelers geven heel veel aan de staf. Dit is geen afscheid, maar ik heb wel tijd nodig. De lat ligt hoog en dit is geen makkelijke functie, want we moeten blijven winnen."
Scaloni heeft wel veel sympathie voor zijn spelers. "De jongens maken het moeilijk voor mij. Ik ga eerst nadenken en zal daarna met de spelers en de bond praten."
'Overtuigen'
De 45-jarige Scaloni is sinds 2018 bondscoach van Argentinië en won vorig jaar met de ploeg de wereldtitel in Qatar.
De spelers zeiden niet op de hoogte te zijn van de twijfels bij Scaloni. "Hij heeft niks gezegd in de kleedkamer, maar we hopen en weten zeker dat hij zal doorgaan. We geven hem nu tijd om na te denken, maar zullen hem zeker overtuigen om te blijven", zei verdediger Cristian Romero.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
7 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
10 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
10 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
14 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
15 uur geleden