Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Sagnol hoopt op ander Georgië in weerzien met Spanje

Bondscoach Sagnol hoopt op ander Georgië in weerzien met Spanje

KEULEN (ANP/DPA) - De Georgische bondscoach Willy Sagnol wordt niet graag herinnerd aan de 7-1-nederlaag van zijn ploeg tegen Spanje, september vorig jaar in de EK-kwalificatiecampagne. Beide landen staan zondag op het EK voetbal in de achtste finales weer tegenover elkaar.

"Ik wil daar niet te veel meer over zeggen", lachte de Fransman Sagnol toen hem op een persbijeenkomst werd gevraagd naar de pijnlijke avond in Tbilisi. "Natuurlijk was het een moeilijk moment voor ons. Maar soms heb je in het leven dat soort momenten nodig om verder te komen. Het was een deel van onze reis."

Sagnol verwacht zondag in Keulen (21.00 uur) een andere wedstrijd. "Dit is een andere competitie. Alles is mogelijk. We willen iedereen laten zien dat we niet alleen maar verdedigen, maar dat we ook aan de bal goed kunnen zijn."

Georgië plaatste zich eind maart via de play-offs voor de Europese eindronde door Griekenland na strafschoppen te verslaan. Daardoor debuteert het land op een EK voetbal. In de groepsfase werd onder meer verrassend met 2-0 gewonnen van Portugal. Daardoor eindigde Georgië als derde met 4 punten. Spanje won tot nog toe alle EK-duels en kreeg in die drie wedstrijden geen goal tegen.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

15 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

16 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

17 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

18 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

18 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

19 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

20 uur geleden