Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Sagnol hoopt op ander Georgië in weerzien met Spanje

Bondscoach Sagnol hoopt op ander Georgië in weerzien met Spanje

KEULEN (ANP/DPA) - De Georgische bondscoach Willy Sagnol wordt niet graag herinnerd aan de 7-1-nederlaag van zijn ploeg tegen Spanje, september vorig jaar in de EK-kwalificatiecampagne. Beide landen staan zondag op het EK voetbal in de achtste finales weer tegenover elkaar.

"Ik wil daar niet te veel meer over zeggen", lachte de Fransman Sagnol toen hem op een persbijeenkomst werd gevraagd naar de pijnlijke avond in Tbilisi. "Natuurlijk was het een moeilijk moment voor ons. Maar soms heb je in het leven dat soort momenten nodig om verder te komen. Het was een deel van onze reis."

Sagnol verwacht zondag in Keulen (21.00 uur) een andere wedstrijd. "Dit is een andere competitie. Alles is mogelijk. We willen iedereen laten zien dat we niet alleen maar verdedigen, maar dat we ook aan de bal goed kunnen zijn."

Georgië plaatste zich eind maart via de play-offs voor de Europese eindronde door Griekenland na strafschoppen te verslaan. Daardoor debuteert het land op een EK voetbal. In de groepsfase werd onder meer verrassend met 2-0 gewonnen van Portugal. Daardoor eindigde Georgië als derde met 4 punten. Spanje won tot nog toe alle EK-duels en kreeg in die drie wedstrijden geen goal tegen.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

6 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

6 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

8 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

9 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

10 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

11 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

13 uur geleden