Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Rangnick waakt voor euforie na droomstart Oostenrijk

Bondscoach Rangnick waakt voor euforie na droomstart Oostenrijk

OSIJEK (ANP) - Ralf Rangnick probeerde de euforie na zijn debuut als bondscoach van Oostenrijk wat te temperen. "Er is nog geen reden om euforisch te zijn", zei de 63-jarige Duitse voetbaltrainer, die debuteerde met een zege van 3-0 in de Nations League bij WK-finalist Kroatië.

Onder de vorige bondscoach, Franco Foda, liep Oostenrijk deelname aan het WK mis. De ruime zege op Kroatië zegt echter nog niet zoveel, aldus Rangnick. "Er is nog geen grote reden om deze zege te vieren. Er wachten meer tests. Maandag eerst tegen Denemarken, daarna tegen wereldkampioen Frankrijk en vervolgens weer tegen Denemarken."

Rangnick prees zijn ploeg om het vertoonde spel. "We speelden als een team. Zo hoort dat in het moderne voetbal: dat alle spelers ook verdedigen en proberen een doelpunt te voorkomen", aldus de Duitser, die tot voor kort interim-trainer was van Manchester United en daar wordt opgevolgd door Erik ten Hag.

Marko Arnautovic opende kort voor rust de score. In de tweede helft volgden er doelpunten van Michael Gregoritsch en Marcel Sabitzer. Rangnick: "Ik denk dat we de wedstrijd in de tweede helft volledig onder controle hadden. De score had nog hoger kunnen uitvallen in de slotfase. We speelden heel compact, zeker op het middenveld, en gaven nauwelijks kansen weg."

Meer uit Voetbal

Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

2 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

5 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

5 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

5 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

5 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

6 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

6 uur geleden