Bondscoach Rangnick tevreden na 'perfect begin' Oostenrijkers
BERLIJN (ANP/RTR) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk was na de 3-1-zege op Polen zeer tevreden met zijn elftal en vooral met het optreden van Christoph Baumgartner. Die zorgde in de tweede helft voor het tweede doelpunt van de Oostenrijkers.
"De eerste twintig minuten speelden we misschien wel perfect", zei Rangnick. "We hadden met meer dan 1-0 voor moeten staan, maar toen raakten we de weg kwijt en begonnen we de bal te verliezen. Daarom moesten we in de tweede helft een paar wissels doorvoeren, maar daarna namen we weer de controle."
De bondscoach had in de rust tegen Baumgartner gezegd dat hij belangrijk is. "Ik heb hem gezegd dat hij het verschil kan maken."
Oostenrijk speelt op 25 juni de laatste groepswedstrijd tegen Nederland. "We hebben nog minstens één punt nodig. We kunnen de groep misschien winnen met een overwinning tegen Nederland, maar ons resultaat van vandaag was belangrijk", zei Rangnick.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
1 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst staat woensdag met Feyenoord voor een bijna onmogelijke opgave tijdens de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We moeten onze club zo goed mogelijk vertegenwoordigen", zei hij tijdens een persconferentie in Camp Nou. "We spelen tegen een ploeg die steeds dichter bij een moment komt dat ze dit toernooi kunnen winnen. Ze zijn niet vaak kwetsbaar. Maar als er zo'n moment komt, dan moeten we dat herkennen."
3 uur geleden