Bondscoach Rangnick tevreden na 'perfect begin' Oostenrijkers
BERLIJN (ANP/RTR) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk was na de 3-1-zege op Polen zeer tevreden met zijn elftal en vooral met het optreden van Christoph Baumgartner. Die zorgde in de tweede helft voor het tweede doelpunt van de Oostenrijkers.
"De eerste twintig minuten speelden we misschien wel perfect", zei Rangnick. "We hadden met meer dan 1-0 voor moeten staan, maar toen raakten we de weg kwijt en begonnen we de bal te verliezen. Daarom moesten we in de tweede helft een paar wissels doorvoeren, maar daarna namen we weer de controle."
De bondscoach had in de rust tegen Baumgartner gezegd dat hij belangrijk is. "Ik heb hem gezegd dat hij het verschil kan maken."
Oostenrijk speelt op 25 juni de laatste groepswedstrijd tegen Nederland. "We hebben nog minstens één punt nodig. We kunnen de groep misschien winnen met een overwinning tegen Nederland, maar ons resultaat van vandaag was belangrijk", zei Rangnick.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
31 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
3 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
5 uur geleden