Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Rangnick tevreden na 'perfect begin' Oostenrijkers

Bondscoach Rangnick tevreden na 'perfect begin' Oostenrijkers

BERLIJN (ANP/RTR) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk was na de 3-1-zege op Polen zeer tevreden met zijn elftal en vooral met het optreden van Christoph Baumgartner. Die zorgde in de tweede helft voor het tweede doelpunt van de Oostenrijkers.

"De eerste twintig minuten speelden we misschien wel perfect", zei Rangnick. "We hadden met meer dan 1-0 voor moeten staan, maar toen raakten we de weg kwijt en begonnen we de bal te verliezen. Daarom moesten we in de tweede helft een paar wissels doorvoeren, maar daarna namen we weer de controle."

De bondscoach had in de rust tegen Baumgartner gezegd dat hij belangrijk is. "Ik heb hem gezegd dat hij het verschil kan maken."

Oostenrijk speelt op 25 juni de laatste groepswedstrijd tegen Nederland. "We hebben nog minstens één punt nodig. We kunnen de groep misschien winnen met een overwinning tegen Nederland, maar ons resultaat van vandaag was belangrijk", zei Rangnick.

Meer uit Voetbal

FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

2 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

3 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

3 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

4 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

14 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

15 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

15 uur geleden