Bondscoach Rangnick tevreden na 'perfect begin' Oostenrijkers
BERLIJN (ANP/RTR) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk was na de 3-1-zege op Polen zeer tevreden met zijn elftal en vooral met het optreden van Christoph Baumgartner. Die zorgde in de tweede helft voor het tweede doelpunt van de Oostenrijkers.
"De eerste twintig minuten speelden we misschien wel perfect", zei Rangnick. "We hadden met meer dan 1-0 voor moeten staan, maar toen raakten we de weg kwijt en begonnen we de bal te verliezen. Daarom moesten we in de tweede helft een paar wissels doorvoeren, maar daarna namen we weer de controle."
De bondscoach had in de rust tegen Baumgartner gezegd dat hij belangrijk is. "Ik heb hem gezegd dat hij het verschil kan maken."
Oostenrijk speelt op 25 juni de laatste groepswedstrijd tegen Nederland. "We hebben nog minstens één punt nodig. We kunnen de groep misschien winnen met een overwinning tegen Nederland, maar ons resultaat van vandaag was belangrijk", zei Rangnick.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden