Bondscoach Qatar zag zijn spelers stijf staan van spanning
AL KHOR (ANP) - Bondscoach Félix Sánchez zag dat zijn spelers van Qatar zichzelf niet waren in het verloren openingsduel met Ecuador van het WK (2-0). "Dit heeft niets met kwaliteit te maken", zei de Spanjaard. "Dit is het gevolg van grote zenuwen. We waren niet in staat om de bal drie keer naar elkaar te spelen."
Ecuador leidde na 31 minuten al met 2-0, met dank aan twee treffers van Enner Valencia. "Zo'n beroerde start neemt de druk niet weg", zei Sánchez. "Dat werkt eerder verlammend. We zijn op alle fronten afgetroefd."
Veel teleurgestelde toeschouwers verlieten voortijdig het Al Bayt-stadion. "Dat is mij niet opgevallen", zei Sánchez. "Ik was druk aan het coachen. Maar ik begrijp dat onze fans teleurgesteld zijn. We moeten ze de volgende wedstrijden wel blij maken."
Qatar speelt in de poule nog tegen Senegal (25 november) en het Nederlands elftal (29 november). "We hebben al vaker laten zien dat we goed tegen sterke ploegen kunnen spelen", zei Sánchez. "We kunnen veel beter dan we net hebben laten zien. Dit was niet de droomwedstrijd waar we op hoopten. Laten we dit snel vergeten."
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
4 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
9 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
11 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
16 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
17 uur geleden