Bondscoach Qatar zag zijn spelers stijf staan van spanning
AL KHOR (ANP) - Bondscoach Félix Sánchez zag dat zijn spelers van Qatar zichzelf niet waren in het verloren openingsduel met Ecuador van het WK (2-0). "Dit heeft niets met kwaliteit te maken", zei de Spanjaard. "Dit is het gevolg van grote zenuwen. We waren niet in staat om de bal drie keer naar elkaar te spelen."
Ecuador leidde na 31 minuten al met 2-0, met dank aan twee treffers van Enner Valencia. "Zo'n beroerde start neemt de druk niet weg", zei Sánchez. "Dat werkt eerder verlammend. We zijn op alle fronten afgetroefd."
Veel teleurgestelde toeschouwers verlieten voortijdig het Al Bayt-stadion. "Dat is mij niet opgevallen", zei Sánchez. "Ik was druk aan het coachen. Maar ik begrijp dat onze fans teleurgesteld zijn. We moeten ze de volgende wedstrijden wel blij maken."
Qatar speelt in de poule nog tegen Senegal (25 november) en het Nederlands elftal (29 november). "We hebben al vaker laten zien dat we goed tegen sterke ploegen kunnen spelen", zei Sánchez. "We kunnen veel beter dan we net hebben laten zien. Dit was niet de droomwedstrijd waar we op hoopten. Laten we dit snel vergeten."
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
9 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
11 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
14 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.
15 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."
19 uur geleden