Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Poyet: Griekenland is klaar voor Oranje

Bondscoach Poyet: Griekenland is klaar voor Oranje

ATHENE (ANP) - Bondscoach Gustavo Poyet ziet dat Griekenland klaar is voor de belangrijkste wedstrijd onder zijn leiding. "Er gelden maandagavond geen excuses voor ons tegen het Nederlands elftal", zei hij. "We zijn alleen geïnteresseerd in winnen. We zijn in vorm en kunnen nauwelijks wachten totdat we mogen spelen."

Griekenland neemt met een zege op het Nederlands elftal de regie in de strijd om de tweede plaats in de poule over. Na een overwinning op Oranje volstaat volgende maand een gelijkspel tegen de al geplaatste Fransen voor rechtstreekse kwalificatie voor het EK van volgend jaar in Duitsland. In dat geval wordt Nederland naar de play-offs verwezen.

Poyet volgde begin vorig jaar John van 't Schip op als bondscoach van Griekenland. "Ik begon met twee doelstellingen", zei de trainer uit Uruguay die voor onder meer Chelsea en Tottenham Hotspur voetbalde. "Promoveren in de Nations League en het EK in Duitsland halen. Dat eerste is gelukt. En we kunnen ook ons tweede doel nog realiseren. Ik droom graag. Maar laten we ook kalm blijven. Zelfs als we verliezen betekent dat nog niet het einde van de wereld voor ons. Dan krijgen wel wellicht een herkansing in de play-offs."

Poyet benadrukte dat zijn spelers in de uitwedstrijd tegen het Nederlands elftal hebben geleerd hoe het niet moet. Griekenland verloor vorige maand met 3-0 in Eindhoven. Die stand stond bij rust al op het scorebord. "Onze fans zullen maandag een heel andere ploeg zien", zei hij. "Zo zullen we ons niet meer laten verrassen."

Meer uit Voetbal

NAC Breda boekt late zege op hekkensluiter Heracles Almelo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft op de valreep een zege geboekt op Heracles Almelo. De ploeg van trainer Carl Hoefkens won in het eigen stadion met 2-1 van de nummer laatst van de Eredivisie. Sydney van Hooijdonk bezorgde NAC vijf minuten voor tijd de winst.

2 uur geleden
FC Utrecht lijdt bij Fortuna Sittard tweede nederlaag op rij

SITTARD (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij verloren. Na FC Groningen (0-1) was ook Fortuna Sittard te sterk voor het elftal van trainer Ron Jans: 1-0. FC Utrecht begint donderdag tegen Olympique Lyon aan het hoofdtoernooi van de Europa League.

3 uur geleden
Vitesse wint Airborne-duel met 3-1 van Helmond Sport

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 3-1 gewonnen van Helmond Sport. Bij deze Airborne-wedstrijd, waarmee de Slag om Arnhem werd herdacht, was het GelreDome met ruim 24.000 plaatsen uitverkocht. Vitesse leek vorige maand nog uit het betaald voetbal te verdwijnen nadat de proflicentie was afgenomen. Die kreeg de club na een hoger beroep op 3 september weer terug.

4 uur geleden
Manchester United brengt Chelsea eerste nederlaag toe

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Chelsea zijn eerste nederlaag van het seizoen toegebracht in de Premier League. De formatie van trainer Rúben Amorim won het duel in Manchester met 2-1. Bij beide ploegen werd voor rust een speler weggestuurd.

5 uur geleden
FC Groningen klimt na zege op Telstar naar top van de Eredivisie

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is in punten op gelijke hoogte gekomen met PSV, de nummer 2 van de ranglijst. De ploeg van trainer Dick Lukkien was in het eigen stadion met 2-0 te sterk voor Telstar.

5 uur geleden
Juventus verspeelt bij Hellas Verona eerste punten

VERONA (ANP) - Juventus heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Igor Tudor kwam bij Hellas Verona niet verder dan 1-1. Napoli is nu als enige club nog zonder puntenverlies. De regerend kampioen ontvangt maandag Pisa.

5 uur geleden
Excelsior slaat nu zelf in blessuretijd toe en klopt Volendam

VOLENDAM (ANP) - Excelsior heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de nederlaag van zondag tegen Sparta. De Rotterdammers verloren toen door een doelpunt diep in blessuretijd (0-1). In het uitduel met FC Volendam was het juist Excelsior dat in de absolute slotfase het verschil maakte: 1-2.

7 uur geleden