Bondscoach Pochettino lijdt met VS tegen Mexico eerste nederlaag
GUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Mauricio Pochettino heeft met de voetballers van de Verenigde Staten de eerste nederlaag geleden. In Guadalajara gingen de Amerikanen in een vriendschappelijk duel met 2-0 onderuit tegen Mexico.
De voetballers van de VS, die begonnen met PSV'er Malik Tillman, waren zeven wedstrijden op rij ongeslagen geweest tegen de zuiderbuur. Mexico was dit keer echter sterker en won door treffers van Raúl Jiménez en César Huerta. Pochettino had afgelopen zaterdag bij zijn debuut als bondscoach van het Amerikaanse voetbalteam met 2-0 gewonnen van Panama, mede door een treffer van PSV'er Ricardo Pepi.
Bij Mexico nam Andrés Guardado afscheid. De 38-jarige voormalig PSV'er speelde voor eigen publiek in Guadalajara zijn 182e en laatste interland. In de 19e minuut kreeg hij bij zijn wissel een staande ovatie van de supporters in de stad waar hij zijn carrière begon bij Atlas.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
6 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
8 uur geleden