Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Pochettino lijdt met VS tegen Mexico eerste nederlaag

Bondscoach Pochettino lijdt met VS tegen Mexico eerste nederlaag

GUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Mauricio Pochettino heeft met de voetballers van de Verenigde Staten de eerste nederlaag geleden. In Guadalajara gingen de Amerikanen in een vriendschappelijk duel met 2-0 onderuit tegen Mexico.

De voetballers van de VS, die begonnen met PSV'er Malik Tillman, waren zeven wedstrijden op rij ongeslagen geweest tegen de zuiderbuur. Mexico was dit keer echter sterker en won door treffers van Raúl Jiménez en César Huerta. Pochettino had afgelopen zaterdag bij zijn debuut als bondscoach van het Amerikaanse voetbalteam met 2-0 gewonnen van Panama, mede door een treffer van PSV'er Ricardo Pepi.

Bij Mexico nam Andrés Guardado afscheid. De 38-jarige voormalig PSV'er speelde voor eigen publiek in Guadalajara zijn 182e en laatste interland. In de 19e minuut kreeg hij bij zijn wissel een staande ovatie van de supporters in de stad waar hij zijn carrière begon bij Atlas.

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

2 uur geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

5 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

5 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

5 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

7 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

7 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

10 uur geleden