Bondscoach Pochettino lijdt met VS tegen Mexico eerste nederlaag
GUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Mauricio Pochettino heeft met de voetballers van de Verenigde Staten de eerste nederlaag geleden. In Guadalajara gingen de Amerikanen in een vriendschappelijk duel met 2-0 onderuit tegen Mexico.
De voetballers van de VS, die begonnen met PSV'er Malik Tillman, waren zeven wedstrijden op rij ongeslagen geweest tegen de zuiderbuur. Mexico was dit keer echter sterker en won door treffers van Raúl Jiménez en César Huerta. Pochettino had afgelopen zaterdag bij zijn debuut als bondscoach van het Amerikaanse voetbalteam met 2-0 gewonnen van Panama, mede door een treffer van PSV'er Ricardo Pepi.
Bij Mexico nam Andrés Guardado afscheid. De 38-jarige voormalig PSV'er speelde voor eigen publiek in Guadalajara zijn 182e en laatste interland. In de 19e minuut kreeg hij bij zijn wissel een staande ovatie van de supporters in de stad waar hij zijn carrière begon bij Atlas.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
36 minuten geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
9 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
10 uur geleden