Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Parsons ziet Oranje progressie maken

Bondscoach Parsons ziet Oranje progressie maken

REYKJAVIK (ANP) - Bondscoach Mark Parsons reageerde koel op zijn eerste zege met de Nederlandse voetbalsters. "We maken kleine stappen", zei hij na de uitzege op IJsland (0-2) in de WK-kwalificatie. "Uiteindelijk gaat het om de uitslag", zei de opvolger van Sarina Wiegman. "We wilden een resultaat en dat hebben we. Daar gaat het om."

Parsons was vooral tevreden over het optreden van Sherida Spitse en Daniëlle van de Donk, de maakster van de 0-1. "Spitse was heel belangrijk met haar ervaring en haar passes", zei hij bij de NOS. "En Van de Donk speelde goed tussen de linies."

Oranje stelde vrijdag nog teleur tegen Tsjechië tijdens het debuut van Parsons (1-1). Jackie Groenen heeft vertrouwen in de nieuwe bondscoach. Ze had met een doelpunt en een assist bij de openingstreffer van Daniëlle van de Donk ook een groot aandeel in de zege van Oranje in Reykjavik. "Misschien moet ik eens vaker schieten dan alleen maar passes geven", zei ze over haar doelpunt. "Maar het gaat goed zo met de nieuwe technische staf. We groeien al aardig naar elkaar toe."

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

12 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

12 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

14 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

14 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

14 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

15 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

15 uur geleden