Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Page: natuurlijk was ik zenuwachtig

Bondscoach Page: natuurlijk was ik zenuwachtig

CARDIFF (ANP) - Robert Page, de bondscoach van Wales, struikelde na afloop van het duel met Oekraïne (1-0) om een plek bij het WK 2022 in Qatar bijna over zijn woorden. "Mensen vroegen me vooraf of ik zenuwachtig was. Meer opgewonden eigenlijk. Ik zie wat ze doen op de training. Natuurlijk was ik nerveus maar ik vertrouw op deze jongens. Er zat veel emotie in deze wedstrijd. Het was soms extreem, maar we zijn met alles goed omgegaan. Iedereen, briljant", zei hij op Sky Sport.

Page prees bovendien de bijdrage van het thuispubliek. "De supporters waren ongelooflijk. Ze hielpen ons van de eerste tot de 96e minuut".

Aanvoerder Gareth Bale, die de vrije trap nam waaruit de Oekraïense middenvelder Jarmolenko onbedoeld scoorde, sprak van het grootste succes in de geschiedenis van het Welsh voetbal. "We verkeren in extase. Ik kan het gevoel amper beschrijven. Dit is waarvan dromen zijn gemaakt."

De uitblinkende doelman Wayne Hennessey toonde enig medelijden met de opponent. "Oekraïne verdient lof. Dit was mijn beste wedstrijd in het shirt van Wales en op zo'n cruciaal moment." Verdediger Ben Davies was zielsgelukkig dat Wales voor het eerst in 64 jaar weer eens van de partij is op een WK. "We hebben hier als ploeg zo hard voor gewerkt. We strijden en geven altijd alles. Vandaag was daar weer een voorbeeld van."

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

6 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

6 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

6 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

7 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

9 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

9 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

9 uur geleden