Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Page: natuurlijk was ik zenuwachtig

Bondscoach Page: natuurlijk was ik zenuwachtig

CARDIFF (ANP) - Robert Page, de bondscoach van Wales, struikelde na afloop van het duel met Oekraïne (1-0) om een plek bij het WK 2022 in Qatar bijna over zijn woorden. "Mensen vroegen me vooraf of ik zenuwachtig was. Meer opgewonden eigenlijk. Ik zie wat ze doen op de training. Natuurlijk was ik nerveus maar ik vertrouw op deze jongens. Er zat veel emotie in deze wedstrijd. Het was soms extreem, maar we zijn met alles goed omgegaan. Iedereen, briljant", zei hij op Sky Sport.

Page prees bovendien de bijdrage van het thuispubliek. "De supporters waren ongelooflijk. Ze hielpen ons van de eerste tot de 96e minuut".

Aanvoerder Gareth Bale, die de vrije trap nam waaruit de Oekraïense middenvelder Jarmolenko onbedoeld scoorde, sprak van het grootste succes in de geschiedenis van het Welsh voetbal. "We verkeren in extase. Ik kan het gevoel amper beschrijven. Dit is waarvan dromen zijn gemaakt."

De uitblinkende doelman Wayne Hennessey toonde enig medelijden met de opponent. "Oekraïne verdient lof. Dit was mijn beste wedstrijd in het shirt van Wales en op zo'n cruciaal moment." Verdediger Ben Davies was zielsgelukkig dat Wales voor het eerst in 64 jaar weer eens van de partij is op een WK. "We hebben hier als ploeg zo hard voor gewerkt. We strijden en geven altijd alles. Vandaag was daar weer een voorbeeld van."

Meer uit Voetbal

Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 minuten geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

1 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

1 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

1 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

3 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

3 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

5 uur geleden