Bondscoach Martínez: België verlaat WK met opgeheven hoofd
DOHA (ANP) - België-bondscoach Roberto Martínez kan leven met het doelpuntloze gelijkspel tegen Kroatië, waardoor zijn ploeg al in de groepsfase van het WK is uitgeschakeld. De Spanjaard zei geen spijt te hebben van zijn keuzes en vond dat de nummer 2 van de wereldranglijst donderdag goed had gespeeld. "We kunnen het toernooi met opgeheven hoofd verlaten", aldus Martínez tegen Sporza.
Martínez, die met de goede voetballers van België werd geacht om ver te komen in het toernooi, wilde niet ingaan op vragen over zijn toekomst als bondscoach. "Daar is nu niet het goede moment voor", aldus de 49-jarige oud-trainer van Everton.
Volgens Martínez heeft België het vooral in het verloren duel met Marokko (0-2) laten liggen. "De eerste wedstrijd (tegen Canada) wonnen we zonder onszelf te zijn, de tweede partij verloren we terecht en vandaag waren we onszelf. We hebben veel gecreëerd." De bondscoach vindt dat de gouden generatie van de Belgen nog niet voorbij is en dat de jonge spelers deze kunnen voortzetten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
5 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
22 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden