Bondscoach Marokko: geschiedenis geschreven
DOHA (ANP) - Bondscoach Walid Regragui zag Marokko dinsdag ten koste van Spanje de kwartfinales bereiken op het WK voetbal in Qatar. Nooit eerder kwam zijn land zo ver op een WK. "We hebben geschiedenis geschreven. We hebben met ons hart gespeeld", sprak Regragui na de zege, die bereikt werd via strafschoppen. Daarin was Marokko met 3-0 veel koelbloediger dan de Spanjaarden. Het duel was na verlengingen in 0-0 geëindigd.
"Op tactisch vlak hebben we een enorm goede wedstrijd gespeeld. Het was zwaar, maar ze hebben het plan goed uitgevoerd", oordeelde Regragui, die ook zijn doelman Yassine Bounou loofde. "We wisten dat we bij strafschoppen over een van de beste keepers ter wereld beschikken." De coach keek ook alweer vooruit. "Waarom zouden we nu geen wereldkampioen worden? Dat wordt lastig, maar als je met het hart speelt, is veel mogelijk. Maar nu moeten we eerst herstellen."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
7 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
10 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
2 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
2 uur geleden