Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Löw aangeslagen na pijnlijke nederlaag Duitsland

Bondscoach Löw aangeslagen na pijnlijke nederlaag Duitsland

DUISBURG (ANP) - Bondscoach Joachim Löw van Duitsland maakte in Duisburg na de blamerende nederlaag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noord-Macedonië (1-2) een aangeslagen indruk. "De teleurstelling is enorm", gaf hij toe. "We leden in onze aanvalsopbouw te veel balverlies en ons defensieve spel was niet stabiel genoeg. Als je thuis op deze manier verliest, dan komt dat hard aan."

Aanvoerder Ilkay Gündogan had geen verklaring voor de Duitse miskleun. "Ik weet niet wat ik op dit moment moet zeggen. Zo'n nederlaag mag in elk geval nooit gebeuren. Het leek net alsof de Noord-Macedoniërs twee keer voor ons doel stonden en twee keer scoorden. Bij beide treffers gingen we in de fout. We moeten echter doorgaan, maar niet op deze manier. Het doet des te meer pijn, omdat we elkaar bij de Duitse selectie pas over twee maanden weer terugzien."

Löw zal in de aanloop naar het EK komende zomer weer veel vragen krijgen over een mogelijke rentree van de twee routiniers Thomas Müller en Mats Hummels. Beide wereldkampioenen werden in het voorjaar van 2019 door de Duitse bondscoach bedankt voor bewezen diensten. De roep om hun terugkeer wordt in eigen land echter steeds sterker.

"Ik ga er nu niets over zeggen", bromde Löw, die na het EK zijn functie neerlegt. "Ik hoef pas half mei mijn EK-selectie bekend te maken. Maar na onze recente overwinningen tegen IJsland en Roemenië hoorde ik nog niemand over Müller of Hummels praten."

Meer uit Voetbal

Onderzoek naar niet-speelgerechtigde speler Lyon tegen FC Utrecht

LYON (ANP) - In het duel uit de Europa League tussen FC Utrecht en Olympique Lyon heeft bij de Fransen een niet-speelgerechtigde speler meegedaan. Dat meldt de Franse krant Le Dauphiné. Het gaat om de Algerijnse aanvallende middenvelder Rachid Ghezzal. De krant heeft van de Europese voetbalbond UEFA de bevestiging gekregen dat Ghezzal daarom ontbrak in het volgende Europese duel van Lyon tegen FC Salzburg.

1 minuut geleden
Ajax met doelman Pasveer onder de lat tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.

2 uur geleden
Voetballer Salah-Eddine mag van FIFA voor Marokko uitkomen

ZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.

10 uur geleden
UEFA overweegt andere opzet in kwalificaties WK en EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.

10 uur geleden
Til geniet van tweede helft tegen Napoli: toen waren we écht goed

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til maakte PSV na de ruime overwinning (6-2) op Napoli in de Champions League een compliment. "De eerste helft moesten we ons nog aanpassen. Na de tegentreffer kwamen we pas op gang. Daarna pakten we ze bij de keel en hebben we niet meer losgelaten. De tweede helft waren we écht goed", sprak de gelegenheidsspits in het Philips Stadion.

15 uur geleden
PSV-aanvoerder Schouten: we hadden er ook acht kunnen maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten was na afloop van de met 6-2 gewonnen thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League onder de indruk van zijn elftal. "Dit was een geweldige avond voor ons. In de eerste vijftien minuten hadden we het even lastig, maar daarna hebben we deze pot gedomineerd. We hadden er wel acht kunnen maken. Ik ben echt trots", zei hij.

15 uur geleden
Arsenal loopt na rust weg naar ruime zege op Atlético Madrid

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn derde duel in de Champions League gewonnen. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was thuis met 4-0 te sterk voor Atlético Madrid. De Engelsen maakten in de tweede helft vier doelpunten binnen dertien minuten.

15 uur geleden