Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Löw aangeslagen na pijnlijke nederlaag Duitsland

Bondscoach Löw aangeslagen na pijnlijke nederlaag Duitsland

DUISBURG (ANP) - Bondscoach Joachim Löw van Duitsland maakte in Duisburg na de blamerende nederlaag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noord-Macedonië (1-2) een aangeslagen indruk. "De teleurstelling is enorm", gaf hij toe. "We leden in onze aanvalsopbouw te veel balverlies en ons defensieve spel was niet stabiel genoeg. Als je thuis op deze manier verliest, dan komt dat hard aan."

Aanvoerder Ilkay Gündogan had geen verklaring voor de Duitse miskleun. "Ik weet niet wat ik op dit moment moet zeggen. Zo'n nederlaag mag in elk geval nooit gebeuren. Het leek net alsof de Noord-Macedoniërs twee keer voor ons doel stonden en twee keer scoorden. Bij beide treffers gingen we in de fout. We moeten echter doorgaan, maar niet op deze manier. Het doet des te meer pijn, omdat we elkaar bij de Duitse selectie pas over twee maanden weer terugzien."

Löw zal in de aanloop naar het EK komende zomer weer veel vragen krijgen over een mogelijke rentree van de twee routiniers Thomas Müller en Mats Hummels. Beide wereldkampioenen werden in het voorjaar van 2019 door de Duitse bondscoach bedankt voor bewezen diensten. De roep om hun terugkeer wordt in eigen land echter steeds sterker.

"Ik ga er nu niets over zeggen", bromde Löw, die na het EK zijn functie neerlegt. "Ik hoef pas half mei mijn EK-selectie bekend te maken. Maar na onze recente overwinningen tegen IJsland en Roemenië hoorde ik nog niemand over Müller of Hummels praten."

Meer uit Voetbal

Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

2 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

2 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

3 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

4 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

4 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

5 uur geleden