Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Kroatië smeekt Modric nog niet te stoppen

Bondscoach Kroatië smeekt Modric nog niet te stoppen

ROTTERDAM/ZAGREB (ANP/AFP) - Bondscoach Zlatko Dalic van Kroatië heeft sterspeler Luka Modric gesmeekt om zijn interlandcarrière nog niet te beëindigen. "We hebben hem nodig. Deze generatie heeft de klus nog niet geklaard", zei Dalic tegen verslaggevers bij aankomst in Zagreb.

Modric was ontredderd na de nederlaag van Kroatië zondag tegen Spanje in de finale van de Nations League. De 37-jarige spelbepaler was er vooraf van overtuigd dat hij met zijn kennis van het Spaanse voetbal de Kroaten kon helpen aan de eerste grote trofee. Modric speelt al vele jaren voor Real Madrid. Kroatië verloor de finale in de Rotterdamse Kuip echter na strafschoppen.

"Het was nogal emotioneel voor hem. Ik laat hem even met rust en dan zal hij wel vertellen wat hij denkt", aldus Dalic.

Modric zei na afloop van de finale dat hij een duidelijke beslissing had genomen over zijn toekomst, maar hij wilde het aan Kroatische media nog niet vertellen. De middenvelder speelde sinds zijn debuut in 2006 in totaal 166 interlands voor Kroatië. Hij werd met de ploeg tweede op het WK van 2018 en derde op het WK van 2022.

Meer uit Voetbal

Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

10 minuten geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

2 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

11 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

11 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

11 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

12 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

12 uur geleden