Bondscoach Kroatië smeekt Modric nog niet te stoppen
ROTTERDAM/ZAGREB (ANP/AFP) - Bondscoach Zlatko Dalic van Kroatië heeft sterspeler Luka Modric gesmeekt om zijn interlandcarrière nog niet te beëindigen. "We hebben hem nodig. Deze generatie heeft de klus nog niet geklaard", zei Dalic tegen verslaggevers bij aankomst in Zagreb.
Modric was ontredderd na de nederlaag van Kroatië zondag tegen Spanje in de finale van de Nations League. De 37-jarige spelbepaler was er vooraf van overtuigd dat hij met zijn kennis van het Spaanse voetbal de Kroaten kon helpen aan de eerste grote trofee. Modric speelt al vele jaren voor Real Madrid. Kroatië verloor de finale in de Rotterdamse Kuip echter na strafschoppen.
"Het was nogal emotioneel voor hem. Ik laat hem even met rust en dan zal hij wel vertellen wat hij denkt", aldus Dalic.
Modric zei na afloop van de finale dat hij een duidelijke beslissing had genomen over zijn toekomst, maar hij wilde het aan Kroatische media nog niet vertellen. De middenvelder speelde sinds zijn debuut in 2006 in totaal 166 interlands voor Kroatië. Hij werd met de ploeg tweede op het WK van 2018 en derde op het WK van 2022.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
13 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
15 uur geleden