Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Kroatië hekelt Makkelie: 8 minuten extra was onzin

Bondscoach Kroatië hekelt Makkelie: 8 minuten extra was onzin

LEIPZIG (ANP/DPA) - Bondscoach Zlatko Dalic van Kroatië uitte stevige kritiek op scheidsrechter Danny Makkelie, na afloop van het duel met Italië op het EK voetbal. De Nederlandse arbiter had in zijn ogen veel te lang laten doorspelen. "Acht minuten extra tijd was echt onzin en niet te rechtvaardigen", zei hij.

Zijn ploeg leidde met 1-0, maar door de gelijkmaker van Italië in de 98e minuut is uitschakeling van Kroatië nabij. "Er waren geen onderbrekingen in de wedstrijd en niet zoveel overtredingen. We hebben veel te lang gespeeld", klaagde Dalic. "Het irriteert mij dat Kroatië niet wordt gerespecteerd en erkend. We zijn een klein land, de UEFA en de FIFA besteden niet veel aandacht aan ons. Ik vraag me af of dit ook zou gebeuren bij landen als Portugal of Spanje."

Het resultaat deed pijn, gaf de bondscoach toe. "Ik wil mijn ploeg feliciteren met hun moed en inzet, met al hun inspanningen. De spelers waren fantastisch. Het is niet makkelijk, maar dat is voetbal. We hebben 98 minuten vastgehouden aan onze tactiek, maar helaas viel alles in duigen."

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

32 minuten geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

3 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

9 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

13 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

13 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

16 uur geleden