Bondscoach Kroatië biedt excuses aan na nederlaag tegen Spanje
BERLIJN (ANP) - Bondscoach Zlatko Dalic van Kroatië heeft zich bij de supporters verontschuldigd voor de nederlaag tegen Spanje in de eerste groepswedstrijd van het EK. Volgens Dalic ontbrak het zijn spelers aan felheid in de 3-0-nederlaag in Berlijn.
"We waren niet agressief genoeg, we gaven hen te veel ruimte. En als je zulke spelers zoveel ruimte geeft, krijg je niet veel kansen", zei de bondscoach. "We waren te langzaam."
Dalic gaf aan dat hij geen grote veranderingen zal doorvoeren voor de volgende wedstrijd, tegen Albanië. "Ik hoop dat dit een slechte dag was. We wissen hiermee niet alles uit wat we eerder goed hebben gedaan."
De bondscoach koos ervoor Luka Modric en Mateo Kovacic in de tweede helft te wisselen. "Ze hebben nu gespeeld en we weten dat we nog twee lastige wedstrijden voor ons hebben. We willen ze niet overbelasten en ook de kans geven aan andere spelers."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
47 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
17 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
23 uur geleden