Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman ziet Oranje veel te veel kansen missen

Bondscoach Koeman ziet Oranje veel te veel kansen missen

HAMBURG (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was niet helemaal tevreden na de benauwde zege van het Nederlands elftal op Polen (2-1) in het eerste duel op het EK in Duitsland. "We hebben het eerste uur heel goed gespeeld, maar we moeten dan wel met 3-1 of 4-1 voorstaan", mopperde hij tijdens een persconferentie. "Dan moet de wedstrijd echt gespeeld zijn."

"Het rendement moet omhoog", blikte Koeman vooruit op de volgende groepsduels met Frankrijk en Oostenrijk op de Europese eindronde. "Het is heel goed dat we zoveel kansen creëren. In onze laatste twee oefenduels deden we dat ook. Alleen maakten we er toen acht. Dus wat dat betreft kunnen we wel afronden."

Koeman was vooral opgelucht toen Wout Weghorst twee minuten nadat hij in het veld was gekomen het winnende doelpunt maakte. "Dat is een kwaliteit van hem. Hij voegt iets toe aan ons spel. Memphis Depay komt naar de bal toe en Weghorst vult zijn positie anders in. Wout was heel teleurgesteld toen ik hem vertelde dat hij niet zou beginnen tegen Polen. Maar hij is niet in die teleurstelling blijven hangen. Natuurlijk kan hij ook beginnen."

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

5 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

5 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

7 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

8 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

9 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

9 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

9 uur geleden