Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman zag geen goede vervanger voor Koopmeiners

Bondscoach Koeman zag geen goede vervanger voor Koopmeiners

WOLFSBURG (ANP) - Ronald Koeman vond het niet nodig ook een vervanger voor de geblesseerde Teun Koopmeiners op te roepen. "En wat er ook gebeurt hier op het EK, ik zal nooit als excuus opvoeren dat ik hier geen 26 maar 25 spelers heb" , vertelde hij vlak voor een training in Wolfsburg.

Koeman hoorde maandag dat Frenkie de Jong en Koopmeiners te geblesseerd zijn om op het EK in actie te kunnen komen. De middenvelder van FC Barcelona heeft nog zeker drie weken nodig om van een enkelblessure te herstellen. Koopmeiners moet voorlopig rust houden nadat hij tijdens de warming-up van het oefenduel met IJsland een liesblessure opliep.

Koeman wees Ian Maatsen aan als vervanger voor De Jong. "Ian zat in onze voorselectie en was pas een week met vakantie" , zei de bondscoach. "Hij is ook een multifunctionele speler. Andere voetballers hebben al drie weken vakantie. Ik weet niet waar zij allemaal zitten. Na het wegvallen van Frenkie en Teun hebben we nog vijf middenvelders. En we spelen met drie middenvelders. Maar ik kan ook een aanvaller een positie naar achteren halen of een verdediger naar voren schuiven. Ik kan met deze 25 jongens echt alle kanten op."

Meer uit Voetbal

EK voetbal in Zwitserland telt na groepsfase al bezoekersrecord

NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.

5 uur geleden
FC Barcelona neemt aanvaller Bardghji over van Kopenhagen

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.

11 uur geleden
PSV zonder Bakayoko en De Jong op trainingskamp naar Duitsland

EINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.

13 uur geleden
WK-titel betekent voor Maresca net zoveel als Champions League

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.

16 uur geleden
Jonker vond verlies tegen Engeland pijnlijker dan tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).

20 uur geleden
Van de Donk ziet Oranjevrouwen fitheid tekortkomen

BASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."

1 dag geleden
Vertrekkende Jonker erkent dat Oranje geen wereldtop meer is

BASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.

1 dag geleden