Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman zag geen goede vervanger voor Koopmeiners

Bondscoach Koeman zag geen goede vervanger voor Koopmeiners

WOLFSBURG (ANP) - Ronald Koeman vond het niet nodig ook een vervanger voor de geblesseerde Teun Koopmeiners op te roepen. "En wat er ook gebeurt hier op het EK, ik zal nooit als excuus opvoeren dat ik hier geen 26 maar 25 spelers heb" , vertelde hij vlak voor een training in Wolfsburg.

Koeman hoorde maandag dat Frenkie de Jong en Koopmeiners te geblesseerd zijn om op het EK in actie te kunnen komen. De middenvelder van FC Barcelona heeft nog zeker drie weken nodig om van een enkelblessure te herstellen. Koopmeiners moet voorlopig rust houden nadat hij tijdens de warming-up van het oefenduel met IJsland een liesblessure opliep.

Koeman wees Ian Maatsen aan als vervanger voor De Jong. "Ian zat in onze voorselectie en was pas een week met vakantie" , zei de bondscoach. "Hij is ook een multifunctionele speler. Andere voetballers hebben al drie weken vakantie. Ik weet niet waar zij allemaal zitten. Na het wegvallen van Frenkie en Teun hebben we nog vijf middenvelders. En we spelen met drie middenvelders. Maar ik kan ook een aanvaller een positie naar achteren halen of een verdediger naar voren schuiven. Ik kan met deze 25 jongens echt alle kanten op."

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

7 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

10 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

12 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

16 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

17 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

18 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

19 uur geleden