Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman wil weer een vaste eerste doelman bij Oranje

Bondscoach Koeman wil weer een vaste eerste doelman bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman hoopt dat hij voorlopig weer een vaste eerste doelman bij het Nederlands elftal kan opstellen. "Dat is wel de ideale situatie", zei hij. "Zeker op die positie wil je iemand die het goed doet en kan blijven staan."

Onder zijn voorganger Louis van Gaal verdedigde meerdere keepers het doel van Oranje. Jasper Cillessen en Mark Flekken gingen uiteindelijk niet mee naar het WK. Andries Noppert was de eerste doelman van Nederland op de mondiale eindronde in Qatar. Remko Pasveer en Justin Bijlow kregen geen speeltijd.

"We hebben niet heel veel topkeepers", zei Koeman in de aanloop naar zijn tweede termijn als bondscoach. "Maar wel voldoende om een keuze te maken voor de drie beste. Het is al in de media gekomen dat onze keeperstrainer Patrick Lodewijks bij Jasper Cillessen is langs geweest. Hij gaat ook bij de andere keepers langs. Ik wil altijd de beste drie keepers selecteren. Er moet ook altijd strijd zijn. Dat gebeurt met de ideeën van Patrick. Hij heeft het meeste verstand van keepers. Maar ik kijk er ook naar. We zijn het daar nooit oneens over geweest."

Meer uit Voetbal

Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

51 minuten geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

1 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

4 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

4 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

12 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

1 dag geleden