Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman wil met 26 spelers naar EK

Bondscoach Koeman wil met 26 spelers naar EK

FRANKFURT (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman wil komende zomer niet 23 maar 26 spelers naar het EK meenemen. "Ik vind het absurd dat je voor het EK maar 23 spelers mag selecteren", zei de bondscoach na een oefennederlaag tegen de Duitsers (2-1). "Gelukkig mijn Duitse collega Julian Nagelsmann ook. We leggen ons hier ook niet bij neer."

"Voetballers worden zo zwaar belast", zei Koeman. "Dan krijg je veel blessures. We zijn anderhalve week geleden met 26 spelers begonnen en in negen dagen zijn er vier spelers afgehaakt. En dat gebeurt ook bij andere landen. Nu moet ik mijn definitieve selectie op 7 juni inleveren. Daarna mag ik alleen nog maar een geblesseerde doelman wisselen. En we spelen op 16 juni pas onze eerste wedstrijd op het EK. En op dat EK gaan er ook weer spelers geblesseerd raken. Geloof me maar."

Meer uit Voetbal

Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

7 minuten geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

40 minuten geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

2 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

2 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

3 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

3 uur geleden