Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman: nu niet praten over rentree Robben in Oranje

Bondscoach Koeman: nu niet praten over rentree Robben in Oranje

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman wil niet vooruitlopen op een mogelijke rentree van Arjen Robben bij het Nederlands elftal. "Laten we nu eerst wachten totdat hij echt gaat spelen bij FC Groningen", zei hij bij Studio Sport. "En dan moeten we kijken of hij een meerwaarde heeft voor de Nederlandse competitie. Daarna kijken we weer of dat leidt tot nieuw contact."

Koeman heeft Robben vorig jaar nog opgezocht in München. "Hij heeft toen aangeven dat hij wilde stoppen als international", vertelde de bondscoach. "Laten we het aankijken. Maar voor FC Groningen is het geweldig. Die club heeft mindere seizoenen achter de rug met minder publiek op de tribune. Dan is de terugkeer van Robben geweldig. Laten we hopen dat hij zijn niveau weer haalt."

Supporters van FC Utrecht hopen dat Wesley Sneijder ook voor het eerst voor hun club gaat uitkomen. "Dat is moeilijk als je er zo lang uit bent", zei Koeman. "Ik geloof daar niet in. ik zie dat niet gebeuren."

Het Nederlands elftal komt begin september weer bij elkaar voor wedstrijden in de Nations League tegen Polen en Italië. Het nieuwe seizoen van de eredivisie is dan nog niet eens begonnen. "Ik hoop dat de spelers uit de eredivisie dan al veel oefenwedstrijden hebben gespeeld. Maar anders zal ik zeker naar ritme en vorm moeten kijken als ik spelers ga selecteren", stelde de bondscoach.

Koeman vreest dat veel voetballers na de zomer overbelast raken door de vele duels die ze moeten spelen. De bondscoach herhaalde nogmaals dat hij het Nederlands elftal volgend jaar op het EK wil leiden. Barcelona hoeft op korte termijn niet bij hem aan te kloppen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

5 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

5 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

8 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

9 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

12 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

13 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

14 uur geleden