Bondscoach Koeman kritisch ondanks ruime zege Oranje
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was niet erg tevreden ondanks de 4-0-overwinning van het Nederlands elftal tegen Schotland. "Het is gek als je 4-0 wint en niet tevreden bent, maar we zijn aan de bal niet goed geweest", zei hij bij de NOS. "Een uur lang was het slecht, onrustig en slordig."
"In de momenten dat we rust hadden werden we gevaarlijk, maar te weinig, want zij hebben de betere kansen gehad", was Koeman kritisch. De bondscoach sprak van veel fouten en vond dat spelers te veel balverlies leden.
Over de teruggekeerde Memphis Depay en Georginio Wijnaldum was Koeman voorzichtig positief. "Van Memphis zie je dat hij een geweldige speler is in zijn acties, ondanks dat hij ook momenten in de eerste helft had dat hij balverlies leed. Hij is een van de spelers die creatief is en je ziet dat je met hem een meerwaarde hebt voorin. Gini vond ik voldoende, hij heeft een neusje voor diepte en is me absoluut niet tegengevallen."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.
2 minuten geledenHOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.
3 uur geledenMADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.
5 uur geleden