Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Koeman kritisch ondanks ruime zege Oranje

Bondscoach Koeman kritisch ondanks ruime zege Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was niet erg tevreden ondanks de 4-0-overwinning van het Nederlands elftal tegen Schotland. "Het is gek als je 4-0 wint en niet tevreden bent, maar we zijn aan de bal niet goed geweest", zei hij bij de NOS. "Een uur lang was het slecht, onrustig en slordig."

"In de momenten dat we rust hadden werden we gevaarlijk, maar te weinig, want zij hebben de betere kansen gehad", was Koeman kritisch. De bondscoach sprak van veel fouten en vond dat spelers te veel balverlies leden.

Over de teruggekeerde Memphis Depay en Georginio Wijnaldum was Koeman voorzichtig positief. "Van Memphis zie je dat hij een geweldige speler is in zijn acties, ondanks dat hij ook momenten in de eerste helft had dat hij balverlies leed. Hij is een van de spelers die creatief is en je ziet dat je met hem een meerwaarde hebt voorin. Gini vond ik voldoende, hij heeft een neusje voor diepte en is me absoluut niet tegengevallen."

Meer uit Voetbal

Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

23 minuten geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

4 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

5 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

5 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

20 uur geleden