Bondscoach Koeman kritisch ondanks ruime zege Oranje
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was niet erg tevreden ondanks de 4-0-overwinning van het Nederlands elftal tegen Schotland. "Het is gek als je 4-0 wint en niet tevreden bent, maar we zijn aan de bal niet goed geweest", zei hij bij de NOS. "Een uur lang was het slecht, onrustig en slordig."
"In de momenten dat we rust hadden werden we gevaarlijk, maar te weinig, want zij hebben de betere kansen gehad", was Koeman kritisch. De bondscoach sprak van veel fouten en vond dat spelers te veel balverlies leden.
Over de teruggekeerde Memphis Depay en Georginio Wijnaldum was Koeman voorzichtig positief. "Van Memphis zie je dat hij een geweldige speler is in zijn acties, ondanks dat hij ook momenten in de eerste helft had dat hij balverlies leed. Hij is een van de spelers die creatief is en je ziet dat je met hem een meerwaarde hebt voorin. Gini vond ik voldoende, hij heeft een neusje voor diepte en is me absoluut niet tegengevallen."
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
10 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
14 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
14 uur geleden