Bondscoach Herzog bij aankomst in Israël direct in quarantaine
TEL AVIV (ANP/DPA) - Andreas Herzog is bij aankomt in Israël direct in quarantaine geplaatst. De bondscoach van de voetbalploeg van dat land is Oostenrijker en voor reizigers uit dat land, en meerdere Europese landen, gelden in Israël strengere regels vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus.
Herzog landde donderdagavond en werd vanaf de luchthaven direct naar zijn appartement gebracht. De trainer had zijn reis al met een dag vervroegd, omdat sinds vrijdag reizigers uit andere landen helemaal niet meer welkom zijn in Israël.
Herzog mag zijn appartement 19 maart weer verlaten. Israël speelt 26 maart een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Schotland. De winnaar plaatst zich voor de finale van de play-offs voor een EK-ticket. Daarin is Noorwegen of Servië de tegenstander.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
2 uur geleden