Bondscoach Herzog bij aankomst in Israël direct in quarantaine
TEL AVIV (ANP/DPA) - Andreas Herzog is bij aankomt in Israël direct in quarantaine geplaatst. De bondscoach van de voetbalploeg van dat land is Oostenrijker en voor reizigers uit dat land, en meerdere Europese landen, gelden in Israël strengere regels vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus.
Herzog landde donderdagavond en werd vanaf de luchthaven direct naar zijn appartement gebracht. De trainer had zijn reis al met een dag vervroegd, omdat sinds vrijdag reizigers uit andere landen helemaal niet meer welkom zijn in Israël.
Herzog mag zijn appartement 19 maart weer verlaten. Israël speelt 26 maart een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Schotland. De winnaar plaatst zich voor de finale van de play-offs voor een EK-ticket. Daarin is Noorwegen of Servië de tegenstander.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
7 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
14 uur geleden