Bondscoach Ecuador neemt na training besluit over Valencia
DOHA (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker of Enner Valencia vrijdag op het WK mee kan spelen in de groepswedstrijd van Ecuador tegen Nederland. De spits viel in het openingsduel met Ecuador (2-0) uit met een enkelblessure. Valencia maakte beide doelpunten in die wedstrijd.
"We gaan vandaag tijdens de laatste training bekijken hoe het met hem gaat", zei bondscoach Gustavo Alfaro tijdens een persconferentie. "Hij heeft niet echt een zware blessure overgehouden aan het duel, maar hij kwam wel hard in botsing met de tegenstander. Dat heeft altijd consequenties, in fysiek opzicht. Als het aan hem ligt, speelt hij altijd. Laten we het even afwachten en aanzien. Vrijdag zien jullie of hij kan spelen, invallen of helemaal niet mee kan doen."
Nederland begon net als Ecuador het WK met een overwinning van 2-0, op Senegal.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
3 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
22 uur geleden