Bondscoach Ecuador neemt na training besluit over Valencia
DOHA (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker of Enner Valencia vrijdag op het WK mee kan spelen in de groepswedstrijd van Ecuador tegen Nederland. De spits viel in het openingsduel met Ecuador (2-0) uit met een enkelblessure. Valencia maakte beide doelpunten in die wedstrijd.
"We gaan vandaag tijdens de laatste training bekijken hoe het met hem gaat", zei bondscoach Gustavo Alfaro tijdens een persconferentie. "Hij heeft niet echt een zware blessure overgehouden aan het duel, maar hij kwam wel hard in botsing met de tegenstander. Dat heeft altijd consequenties, in fysiek opzicht. Als het aan hem ligt, speelt hij altijd. Laten we het even afwachten en aanzien. Vrijdag zien jullie of hij kan spelen, invallen of helemaal niet mee kan doen."
Nederland begon net als Ecuador het WK met een overwinning van 2-0, op Senegal.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
40 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
5 uur geleden