Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach De Boer rekent niet op Van Dijk bij EK

Bondscoach De Boer rekent niet op Van Dijk bij EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Frank de Boer rekent er niet op dat Virgil van Dijk komende zomer beschikbaar is voor het EK. "Dat zou echt een bonus zijn", zei hij. "Virgil gaat hartstikke goed. Maar hij kan tijdens het revalideren ook tegen een tegenslag oplopen. En dan duurt het weer twee weken langer. Laten we nu maar afwachten hoe het loopt."

Van Dijk herstelt van een zware knieblessure die hij vorig jaar oktober tijdens een duel met Everton opliep. Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet zijn verdediger in juni niet met het Nederlands elftal op het EK uitkomen. "Met de informatie die ik op dit moment heb, zeg ik dat het niet heel waarschijnlijk is", zei de Duitse coach kortgeleden. "Het is niet zo dat ik Virgil niet wil laten gaan. Maar het gaat om de ernst van de blessures. We hopen dat Virgil klaar is als onze voorbereiding op het nieuwe seizoen begint. Dan zijn we echt al heel blij."

"Het is logisch dat de club er zo in staat", zei De Boer. "Maar we moeten afwachten. Het is altijd een race tegen de klok geweest. Het is ook hoe Virgil er zelf in staat. Depay was afgelopen zomer klaar voor het EK na een zware knieblessure. Hij voelde zich sterk genoeg voor intense wedstrijden vlak achter elkaar. Hij was er klaar voor, dacht hij. Maar je weet niet hoe dat was afgelopen. Het is aan Virgil, maar het zou natuurlijk fantastisch voor ons zijn als hij er bij kan zijn."

Meer uit Voetbal

Israëlische voetballer Abed verruilt Jong PSV voor Levante

EINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.

48 minuten geleden
Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

11 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

11 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

14 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

15 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

17 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

1 dag geleden