Bondscoach De Boer hoopt nog op Van Dijk bij het EK
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal hoopt dat hij komende zomer tijdens het Europees kampioenschap kan beschikken over Virgil van Dijk. De aanvoerder liep in oktober een zware knieblessure op en staat voor maanden aan de kant.
"Ik spreek hem niet dagelijks ofzo. Hij heeft een goede operatie gehad", aldus De Boer zondagavond in het programma Studio Voetbal bij de NOS. "De eerste weken kun je eigenlijk helemaal niets doen. Daarna zal hij het weer op gaan bouwen. Hopelijk gaat hij het nog redden voor het EK."
Als Van Dijk een kans wil maken op een plaats in de selectie, zal hij over ongeveer vijf maanden weer moeten gaan spelen. De Boer: "Het zal er een beetje om gaan hangen, denk ik. Begin mei zal hij weer aan spelen toe moeten komen. Dat zou hartstikke mooi zijn, voor hem en voor Nederland."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
6 uur geleden