Bondscoach De Boer hoopt nog op Van Dijk bij het EK
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal hoopt dat hij komende zomer tijdens het Europees kampioenschap kan beschikken over Virgil van Dijk. De aanvoerder liep in oktober een zware knieblessure op en staat voor maanden aan de kant.
"Ik spreek hem niet dagelijks ofzo. Hij heeft een goede operatie gehad", aldus De Boer zondagavond in het programma Studio Voetbal bij de NOS. "De eerste weken kun je eigenlijk helemaal niets doen. Daarna zal hij het weer op gaan bouwen. Hopelijk gaat hij het nog redden voor het EK."
Als Van Dijk een kans wil maken op een plaats in de selectie, zal hij over ongeveer vijf maanden weer moeten gaan spelen. De Boer: "Het zal er een beetje om gaan hangen, denk ik. Begin mei zal hij weer aan spelen toe moeten komen. Dat zou hartstikke mooi zijn, voor hem en voor Nederland."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geleden