Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach De Boer hoopt nog op Van Dijk bij het EK

Bondscoach De Boer hoopt nog op Van Dijk bij het EK

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal hoopt dat hij komende zomer tijdens het Europees kampioenschap kan beschikken over Virgil van Dijk. De aanvoerder liep in oktober een zware knieblessure op en staat voor maanden aan de kant.

"Ik spreek hem niet dagelijks ofzo. Hij heeft een goede operatie gehad", aldus De Boer zondagavond in het programma Studio Voetbal bij de NOS. "De eerste weken kun je eigenlijk helemaal niets doen. Daarna zal hij het weer op gaan bouwen. Hopelijk gaat hij het nog redden voor het EK."

Als Van Dijk een kans wil maken op een plaats in de selectie, zal hij over ongeveer vijf maanden weer moeten gaan spelen. De Boer: "Het zal er een beetje om gaan hangen, denk ik. Begin mei zal hij weer aan spelen toe moeten komen. Dat zou hartstikke mooi zijn, voor hem en voor Nederland."

Meer uit Voetbal

PSV tegen Ajax nog zonder nieuwelingen Ouaissa en Lammers

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.

6 minuten geleden
De Graafschap 'boycot' uitwedstrijd Heracles om vervoersregeling

ALMELO (ANP) - De Graafschap 'boycot' de uitwedstrijd met Heracles Almelo van vrijdagavond vanwege de op het laatste moment gewijzigde vervoersregeling. Dat laat de Achterhoekse club vrijdagochtend op de eigen site weten. De club neemt geen uitsupporters mee, en buiten het elftal en de stafleden ook geen officiële vertegenwoordiging.

1 uur geleden
KNVB gaat niet in op FIFA-beschuldiging van 'lastercampagne' UEFA

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat op dit moment niet in op vragen over de beschuldiging vanuit de FIFA van een "lastercampagne" door de UEFA. Dat laat een woordvoerder van de Nederlandse voetbalbond vrijdag weten aan het ANP. Donderdagavond berichtte persbureau Reuters over een gerechtelijk document waaruit zou blijken dat de FIFA de Europese voetbalbond beschuldigt van het voeren van een lastercampagne tegen de FIFA en haar leiderschap.

2 uur geleden
Oud-Feyenoorder Ueda helpt Lille bij debuut als invaller aan zege

TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.

15 uur geleden
Verdediger Ehizibue verruilt Udinese voor Genoa

GENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.

15 uur geleden
FIFA beschuldigt UEFA van 'lastercampagne' tegen Infantino

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.

17 uur geleden
AZ verkoopt Ghanese aanvaller Sadiq aan Colorado Rapids

ALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).

18 uur geleden