Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach België wil 'niet met vingers wijzen' na domper op EK

Bondscoach België wil 'niet met vingers wijzen' na domper op EK

FRANKFURT (ANP) - Domenico Tedesco was realistisch na zijn eerste nederlaag in zestien wedstrijden als bondscoach van België. "Ik wist dat we uiteindelijk een wedstrijd zouden verliezen, helaas gebeurde het vandaag en niet in een oefenduel", zei de 38-jarige coach na de verrassende nederlaag tegen Slowakije op het EK (0-1).

"We hebben verloren en dat doet enorm veel pijn, want we verdienen het niet", zei Tedesco bij Sporza. "De jongens hebben alles geprobeerd. Eigenlijk liep alles perfect. Ik kan tegen het team weinig dingen zeggen die beter moesten. Buiten die grote gemiste kansen. En ook de goal die we tegen krijgen, mogen we niet tegen krijgen."

Romelu Lukaku, topscorer aller tijden van België, miste enkele grote kansen en zag twee treffers afgekeurd worden. De ploeg van Tedesco betreurde de gemiste kansen, nadat Slowakije het enige doelpunt had gemaakt na een blunder van Jérémy Doku.

"Romelu weet hoe hij goals moet scoren, maar had vandaag veel pech. Hij is mentaal ijzersterk en zal hier bovenop komen. En de 0-1? Bij elke tegengoal gebeuren er fouten. We zullen het intern analyseren en bespreken met de spelers, maar ik zal niet met vingers wijzen. We moeten vooral samenblijven na dit verlies", aldus de bondscoach.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

4 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

5 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

5 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

5 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

6 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

6 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

7 uur geleden