Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach België wil 'niet met vingers wijzen' na domper op EK

Bondscoach België wil 'niet met vingers wijzen' na domper op EK

FRANKFURT (ANP) - Domenico Tedesco was realistisch na zijn eerste nederlaag in zestien wedstrijden als bondscoach van België. "Ik wist dat we uiteindelijk een wedstrijd zouden verliezen, helaas gebeurde het vandaag en niet in een oefenduel", zei de 38-jarige coach na de verrassende nederlaag tegen Slowakije op het EK (0-1).

"We hebben verloren en dat doet enorm veel pijn, want we verdienen het niet", zei Tedesco bij Sporza. "De jongens hebben alles geprobeerd. Eigenlijk liep alles perfect. Ik kan tegen het team weinig dingen zeggen die beter moesten. Buiten die grote gemiste kansen. En ook de goal die we tegen krijgen, mogen we niet tegen krijgen."

Romelu Lukaku, topscorer aller tijden van België, miste enkele grote kansen en zag twee treffers afgekeurd worden. De ploeg van Tedesco betreurde de gemiste kansen, nadat Slowakije het enige doelpunt had gemaakt na een blunder van Jérémy Doku.

"Romelu weet hoe hij goals moet scoren, maar had vandaag veel pech. Hij is mentaal ijzersterk en zal hier bovenop komen. En de 0-1? Bij elke tegengoal gebeuren er fouten. We zullen het intern analyseren en bespreken met de spelers, maar ik zal niet met vingers wijzen. We moeten vooral samenblijven na dit verlies", aldus de bondscoach.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

8 minuten geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

9 minuten geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

1 uur geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

1 uur geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

3 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

13 uur geleden