Bondscoach België stuurt De Bruyne op vakantie
BRUSSEL (ANP) - Kevin de Bruyne speelt dinsdag niet mee met het Belgische voetbalelftal in de vierde wedstrijd uit de Nations League tegen Polen. Bondscoach Roberto Martinez stuurt de spelmaker op vakantie. Ook Yannick Carrasco en Thomas Meunier zijn er niet bij in het duel in Warschau.
"De Bruyne heeft genoeg gegeven en Carrasco ook", zei Martinez na de 1-1 tegen Wales in Cardiff op zaterdag. "Meunier heeft twee wedstrijden achter elkaar gespeeld na een blessureperiode van drie maanden. We willen geen risico's nemen en al zeker niet forceren."
De Bruyne was vooraf nog kritisch over de interlandperiode na een lang en intensief seizoen met zijn club Manchester City, maar hij gaf na het duel tegen Wales aan dat hij graag bij de selectie was gebleven om tegen Polen mee te doen. "Ik heb drie wedstrijden bijna 90 minuten gespeeld. Fysiek ben ik in orde en ik zou graag de laatste wedstrijd tegen Polen hebben gespeeld, maar het is de beslissing van de coach," zei De Bruyne, die tegen Wales aanvoerder was van de Rode Duivels.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
12 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
15 uur geleden