Bondscoach Ancelotti van Brazilië debuteert met 0-0 tegen Ecuador
GUAYAQUIL (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti heeft zijn debuut als bondscoach van Brazilië niet kunnen vieren met een overwinning. De Italiaanse trainer, die onlangs vertrok bij Real Madrid, zag zijn ploeg niet verder komen dan een doelpuntloos gelijkspel in de WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Ecuador: 0-0.
"Natuurlijk moeten we beter worden, maar we zetten stapjes in de goede richting", zei middenvelder Casemiro. "We zijn pas twee of drie dagen bezig met een nieuwe coach. De dynamiek is goed, de sfeer is goed."
Brazilië bezet de vierde plaats in de Zuid-Amerikaanse poule met 22 punten, 12 punten minder dan Argentinië. De koploper won uit met 1-0 van Chili, dankzij een treffer van Julián Álvarez. Lionel Messi viel na een klein uur in bij Argentinië.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
17 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
17 uur geleden