Bondscoach Advocaat speelt tweede oefenduel met Curaçao gelijk
ALANYA (ANP) - Dick Advocaat heeft in zijn tweede wedstrijd als bondscoach van de voetballers van Curaçao gelijkgespeeld tegen Alanyaspor. Curaçao kwam via Jearl Margaritha en Leandro Bacuna twee keer op voorsprong, maar zag de nummer 10 van Turkije ook twee keer langszij komen: 2-2.
Naast Bacuna (FC Groningen) staan van de basisspelers ook onder anderen Ajacied Ar'Jany Martha en Sherel Floranus (Almere City FC) onder contract bij een Nederlandse club. Op doel stond Vitesse-doelman Eloy Room.
Donderdag won Advocaat bij zijn debuut met 1-0 van het Engelse Hull City. De ervaren trainer wil zich met Curaçao plaatsen voor het WK van 2026. Daarvoor zijn in juni kwalificatiewedstrijden tegen Barbados en Aruba.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
13 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
14 uur geleden