Bologna wint mede door Zirkzee ruim van Sassuolo
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft mede dankzij een treffer van Joshua Zirkzee met 4-2 gewonnen van Sassuolo. Door de zege klom de club naar de vijfde plaats in de Serie A. Bologna heeft evenveel punten als nummer 4 Atalanta en 18 punten minder dan koploper Internazionale.
Coach Thiago Motta had een basisplaats voor Zirkzee en voor Sam Beukema. Nadat Kristian Thorstvedt de bezoekers op voorsprong had gezet, zorgde Zirkzee met een volley uit een corner, via een verdediger, voor de gelijkmaker. Sassuolo kwam via Cristian Volpato na ruim een half uur opnieuw voor. Bologna slaagde er pas in terug te komen in de 73e minuut via Giovanni Fabbian. Zirkzee zag daarna Lewis Ferguson vrij staan en liet hem van links op het doel van Andrea Consigli schieten voor de 3-2. Invaller Alexis Saelemaker maakte er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
39 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
41 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
48 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden