Bologna wint mede door Zirkzee ruim van Sassuolo
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft mede dankzij een treffer van Joshua Zirkzee met 4-2 gewonnen van Sassuolo. Door de zege klom de club naar de vijfde plaats in de Serie A. Bologna heeft evenveel punten als nummer 4 Atalanta en 18 punten minder dan koploper Internazionale.
Coach Thiago Motta had een basisplaats voor Zirkzee en voor Sam Beukema. Nadat Kristian Thorstvedt de bezoekers op voorsprong had gezet, zorgde Zirkzee met een volley uit een corner, via een verdediger, voor de gelijkmaker. Sassuolo kwam via Cristian Volpato na ruim een half uur opnieuw voor. Bologna slaagde er pas in terug te komen in de 73e minuut via Giovanni Fabbian. Zirkzee zag daarna Lewis Ferguson vrij staan en liet hem van links op het doel van Andrea Consigli schieten voor de 3-2. Invaller Alexis Saelemaker maakte er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
6 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
8 uur geleden