Bologna wint mede door Zirkzee ruim van Sassuolo
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft mede dankzij een treffer van Joshua Zirkzee met 4-2 gewonnen van Sassuolo. Door de zege klom de club naar de vijfde plaats in de Serie A. Bologna heeft evenveel punten als nummer 4 Atalanta en 18 punten minder dan koploper Internazionale.
Coach Thiago Motta had een basisplaats voor Zirkzee en voor Sam Beukema. Nadat Kristian Thorstvedt de bezoekers op voorsprong had gezet, zorgde Zirkzee met een volley uit een corner, via een verdediger, voor de gelijkmaker. Sassuolo kwam via Cristian Volpato na ruim een half uur opnieuw voor. Bologna slaagde er pas in terug te komen in de 73e minuut via Giovanni Fabbian. Zirkzee zag daarna Lewis Ferguson vrij staan en liet hem van links op het doel van Andrea Consigli schieten voor de 3-2. Invaller Alexis Saelemaker maakte er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
5 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
9 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
10 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
11 minuten geledenBREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.
23 minuten geledenMADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid verder uitgebouwd in de strijd om de Spaanse titel. De koploper van de Spaanse competitie boekte bij Getafe een simpele 2-0-overwinning en heeft nu een marge van 11 punten op Real dat tweede staat. De Madrilenen verspeelden vrijdag 2 punten met een gelijkspel bij Real Betis (1-1).
1 uur geleden